Misschien niet vol slank, maar wel een vrouw die je lekker vast kan pakken in bed zonder dat ze begint te piepen. Hou jij van een lovehandle, dan kun je me gerist berichten!
Ik heb niet echt keiharde eisen. Een goede lul is een goede lul en daar kun je als vrouw alle kanten mee op. Want ja, die lul mag gewoon niet ontbreken. Lekker hard en vlezig, warme sappen die uit mijn kutje lopen. Ik kan echt niet zonder, maar ik zit momenteel wel zonder. Zin om daar verandering in te brengen?
Dit zweepje was van mijn vorige meester. Ik ben namelijk zelf de onderdaan in het sm verhaal. Ik zoek opnieuw naar een erg dominante man die ik tevreden mag houden. Ik ben wel graag jouw enige zodat je lekker veel tijd voor me hebt. Verder heb ik weinig te wensen en wacht ik af wat je voor mij in petto hebt.
De tijd dat ik me onzeker voelde over wat anderen van me vinden is voorbij. Ik weet dat ik genoeg te bieden heb en heb ook nooit klachten gehad over mijn bedprestaties. Ik accepteer mijzelf zoals ik ben en dat verwacht ik ook van jou. Jij hoeft van mij ook geen topmodel te zijn. Als je maar weet wat een vrouw lekker vindt in bed en genoeg tijd hebt om af en toe af te spreken.