Misschien niet vol slank, maar wel een vrouw die je lekker vast kan pakken in bed zonder dat ze begint te piepen. Hou jij van een lovehandle, dan kun je me gerist berichten!
Hoor wat klopt daar mensen, hoor wat klopt daar zachtjes tegen mijn clit…. Het is een vreemdeling zeker, die verdwaalt is zeker, zal eens gauw eens vragen naar zijn formaat….
Dus, klop jij bij mij aan met een goed formaat? Niet pas met sinterklaas aub!
Stevige dame zoekt man om mee te genieten, ik heb een hele SM kelder. Zie jij dat zitten, laat mij dat dan snel weten. Wij zijn hier tenslotte allemaal voor hetzelfde toch?
Ik heb een overheersend karakter en ik hou ervan als mensen naar me luisteren. Dit is zo in mijn prive leven en ook op het werk en tijdens seks, haha bereid je maar voor, want je gaat sowieso doen wat ik wil. Zo niet? Dan zal je merken waarom mensen normaliter doen wat ik vraag, Nieuwsgierig?
Ik ben hier om te zoeken naar een leuke man. Misschien voor een keertje maar misschien ook wel voor een relatie. een en ander zal natuurlijk ook van jou afhangen en van of het een beetje klikt tussen ons..