Stevige dame zoekt man om mee te genieten, ik heb een hele SM kelder. Zie jij dat zitten, laat mij dat dan snel weten. Wij zijn hier tenslotte allemaal voor hetzelfde toch?
Kun jij wel omgaan met een vrouw met rondingen? Ik weet namelijk precies wat mannen lekker vinden en hou ervan om ze helemaal op en top te verwennen. Maar geef je me die kans? En weet je ook wat ik lekker vind?
Ik zit al een paar jaar in een lat relatie maar de laatste tijd laat hij het steeds vaker afweten en zit ik grotendeels alleen. Ik denk dus dat dit een aflopende zaak is. Ik vind daarom dat ik best voor mijzelf mag kiezen en op zoek mag gaan naar een beetje spanning en mannelijke aandacht.
Mijn vriend heeft me een ultimatum gegeven. Ik moet tien kilo afvallen van hem, anders wil die niet meer met mij het bed delen. Natuurlijk weet ik dat een maatje teveel heb maar mij geen seks geven is ook wel erg cruel, vind je ook niet?