Gratis Aanmelden

Orgie met dikke moeder (39)

Mira (39)

Ik val op mannen die er echt de tijd voor nemen. Het is alweer 4 maanden geleden dat ik een date had met een man, dat avontuurtje duurde nog geen 5 minuten toen kwam hij al klaar. Je begrijpt dat ik daar niet blij mee was. Ik zoek dus echt een man die er de tijd voor neemt en niet gelijk al klaar komt binnen een paar minuten.

Maak contact met haar

  1. Naam: Mira
  2. Leeftijd: 39 Jaar
  3. Woonplaats: Berkelland
  4. Koppel: Ja
  5. Verjaardag: Offline
  6. Masturberen: Dagelijks
  7. Relatie: Sex relatie
  8. Ontknapingem: Nee
  9. Anaal: Ja
  10. Slikken: Ja
  11. One-night-stand: Nee
  12. Laatst online: Gisteren
Orgie met dikke moeder Mira van 39 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Sandra40 (43)
★★★★★
Een onderdanige vrouw in je bed hebben is toch de droom van vele mannen heb ik mij laten vertellen. Wil jij een vrouw hebben die jou in alles zal gehoorzamen, dan heb je mij. Het maakt mij niet uit hoe je wil genieten en wat je op het gebied van seks wil doen. Ik ben voor alles te vinden. Omdat ik een onderdanige vrouw ben, heb ik liever een dominante man. Dan zal ik uitgebreid kunnen genieten. Wel heb ik een klein probleempje. Ik heb een dochter en zij weet hier niets van. Ze mag er ook niet achter komen. Daarom kan ik je niet thuis ontvangen. Hopelijk zal dit geen sta-in-de-weg zijn. Voor de rest maakt het mij niets uit. Of ik naar jou toe moet komen of dat we ergens anders moeten afspreken.
Sexdating met dikke moeder
BigSlut (39)
★★★★★
Dikke slet voor uw gebruik. Bondage, vernedering, rape, anaal. Dat zijn de dingen waar ik voornamelijk voor wens te gaan Meester.
Klaarkomen met mollige moeder
DoggyKatja (48)
★★★★☆
Ik ben gek op neuken, maar als je mij op zijn hondjes wil neuken dan is het pas echt lekker. Dan voel ik de hele lengte van die harde lul lekker diep in mijn kutje stoten en dan kom ik ongelooflijk lekker klaar.
Daten met geile vrouw
Aylin20 (38)
★★★★★
Volle meid die van harde ruige porno sex houdt. Heb je de conditie om mij helemaal stuk te neuken?
Orgie met mollige moeder
MolligeMarina (45)
★★★★☆
Altijd maar druk geweest voor mijn zin, werd er door opgeslokt. Een zeer dominante man waardoor ik mezelf echt een tijd kwijt ben geweest. Inmiddels gelukkig gescheiden en klaar voor een nieuw hoofdstuk. Ik heb nu zelf de touwtjes in handen, nou ja beter gezegd heb ik hele geile touwtjes in handen.
Neuken met geile vrouw
EenzameLouise (45)
★★★★☆
Gescheiden en op zoek naar een geile man die met mij wel eens een geil nachtje zou willen.
Neuken met vette vrouw
Bella
★★★★★★★★★☆
Vers gescheiden en moet nu mijn inboedel verplaatsen naar mijn nieuwe woning, maar dat lukt me nooit alleen en ik heb geen geld meer over. Wie accepeert een vergoeding in natura?
Neuken met Bella
Mijnsje
★★★★★★★★★☆
Voor mijn zoontje wil ik een indoor huisje bouwen, maar ik krijg al die grote planken niet op maat gezaagd. Wie kan me helpen? Mijn vergoeding: samen in bad en sex
Samen in bad gaan met Mijnsje
Marjon
★★★★★★★★★★
Even lekker met mijn borsten spelen? Dan kan... Maar dan moet je wel even een stuk muur voor me stuccen :))) Ongeveer 1,5m2 Dus dat valt wel mee, toch?
Borsten betasten met Marjon
Marlous
★★★★★★★★★☆
Zeg, kom jij mij helpen met het leggen van een vinyl vloer? Weet je precies hoe dat moet? En vind je het OK om je betaling in natura te ontvangen? Gaan we samen lekker in bad...
Samen in bad gaan met Marlous
© 2026 dikkesexdating.nl