Ik ben een ervaren vrouw die graag mijn ervaring wil delen met (jongere) mannen. Als je nog maagd bent wil ik je alles leren maar ook als je wel ervaring hebt en meer wilt dan mag je mij gerust een bericht sturen. Het lijkt me wel spannend om je lessen in seks te geven en je misschien daardoor wat zekerder te maken in bed (of daar buiten).
Wat hard of ruig voor de een is is wat anders voor weer een ander. Logisch, maar de vraag is hoe krijgen we waar we werkelijk zo naar verlangen? Altijd maar een sessie uitproberen begint ook te vermoeien. Ik wil nu eens in een keer krijgen wat ik zoek. Vandaar dit oproepje hier.
Het is een beetje saai geworden, hij loopt de kantjes ervanaf om het zo maar te zeggen. Ik vermoed te weten waarom, maar ik heb geen zin om een discussie ervan te maken. In plaats daarvan steek ik mijn energie liever in lekkere dingen voor mezelf.
Ik zou zo graag eens ervaren hoe het is om een trio te hebben. Mijn partner wil er niks van weten maar het verlangen begint steeds groter te worden. Dan maar stiekem... Is hier een stel dat mij graag eens wil uitnodigen? Zeg maar waar ik zijn moet dan kom ik er aan.
Shhht! Niet verder vertellen dat je me hier hebt zien staan he?! Ik ben getrouwd namelijk maar we verschillen behoorlijk qua verlangens in bed. Laatst vroeg iemand heb welk cijfer hij ons sexleven zou geven. Een 8,5 was zijn antwoord. Gelukkig vroegen ze het niet aan mij want ik zou niet verder komen dan een krappe voldoende. Ben jij de man die minimaal een 8 in bed is om het gemiddelde een beetje op te krikken?