Al die relaties al.die ruzies discussies en geclaim.. Geef mij maar gewoon leuke spannende afspraken eens in de tijd dan ben ik al gelukkig genoeg! X Laten we elkaar buiten onze afspraakjes om lekker vrij laten oke?
Zou dit ook mogelijk gemaakt kunnen worden zonder allerlei ingewikkelde details aan elkaar kenbaar te maken? Ik wil het graag zo discreet mogelijk. Wellicht tref ik net iemand die exact hetzelfde wenst. Hoe ik me dat voorstel? Gewoon, op geile plekken veel sex hebben en dan weer ieder ons eigen weg.
Ik heb wat stootkussentjes hier en daar maar je hoeft in ieder geval niet bang te zijn dat je iets breekt bij me. Ik hou namelijk van ongeremde seks en ben ook niet vies van een beetje sm achtige praktijken. Ik sta voor veel open dus als jij net zo dirty minded bent neem dan gerust contact op met me.
Hallo leuke mannen. Ik ben Deborah en ben sinds anderhalf jaar weer vrijgezel. Ik kan me prima alleen redden en eenzaam ben ik ook echt niet. Ik zou alleen wel liegen als ik zeg dat ik alsnog een bruisend seksleven heb. Dat is namelijk het enige puzzelstukje dat ontbreekt en ik zou het graag vinden. Daarom ben ik op zoek naar een man voor een vaste seksrelatie. Het liefst wel met een ongebonden man want ik bedrieg niet graag een andere vrouw.
Als iemand jou verzoekt om hard, keihard. Snap jij dan wat dat werkelijk inhoudt? Ik wil niet weer zo een halfbakken neppe meester die zelf nog een halve leerling is. Ik ben namelijk geen leerling meer. Al jaren is dit een lifestyle voor me, ik moet het hebben anders ben ik niet compleet.