Al die relaties al.die ruzies discussies en geclaim.. Geef mij maar gewoon leuke spannende afspraken eens in de tijd dan ben ik al gelukkig genoeg! X Laten we elkaar buiten onze afspraakjes om lekker vrij laten oke?
Van je passie je beroep maken, wie wil dat nou niet? Ik heb het gedaan en een prachtige ingerichte ruimte speciaal staat te wachten op jou! Ja, jij hebt enorm geluk dat ik een plekje heb voor een nieuwe slet. Let op, alleen de grootste sletten zijn bij mij toegestaan. Vertel mij hoe groot jouw sletterigheid is en dan bepaal ik of ik jou als persoonlijke sletje onder mijn hoede wil nemen.
Wegens ruimte in de praktijk zoek ik naarstig naar een paar nieuwe sletten. Een hele grote slet zou ook voldoende zijn, maar die zijn schaars. Het hele legio aan attributen ligt op jou te wachten. Nu nog die correcte benadering naar jou nieuwe Godin toe.
Je ziet dat ik dik ben, dikke tieten heb en een dikke, lange voorbind paal! Je kan dus ook wel na gaan dat jij de gene bent die genomen gaat worden. Hoe harder jij tegenstribbelt, hoe ruiger ik te keer ga en hoe lekkerder ik het vind.. Ben jij mans genoeg om het te verdragen?
Kruipend kom ik tot je. Smekend wanneer jij dat van mij verlangt. Likkend en zuigend daar waar jij mijn tong wilt hebben. Zeg het me, draag het me op, ik wil het doen. Geen taboe is mij teveel, logische grenzen daargelaten. Welke ervaren dom heeft ruimte om mij onder zijn hoede te nemen?