Ik ben gek op neuken, maar als je mij op zijn hondjes wil neuken dan is het pas echt lekker. Dan voel ik de hele lengte van die harde lul lekker diep in mijn kutje stoten en dan kom ik ongelooflijk lekker klaar.
Je bent een vrouw en je wilt wat en dan is het een aardig groot probleem als je het thuis niet naar je zin krijgt. Tsja, wat moeten we dan? Even buiten de pot piesen? Oh nee, dat kan ik niet want ik heb geen slang. Maar jij wel! Heb jij al eens buiten de pot gepiest of ben je eeuwig vrijgezel?
Ik heb het nog nooit eerder gedaan al heb ik al heel lang, onderdanige gevoelens. Dolgraag zou ik me willen laten domineren en vernederen door een SM of BDSM Meester. Wellicht zoekt u nog een onervaren dame die graag alles bij en van u zou willen leren?
Ik wil het nu, ik wil het iedere dag. Ik wil het vaak, te vaak naar mijn exman zijn zin. Maar ik zal toch heus niet de enige zijn die zo een libido heeft? Het is echt hoog heb ik begrepen. Is er iemand die dit wel kan bijbenen?