Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Heerlijke dame met een maatje meer is op zoek naar een goedbedeelde man, mag ook met een maatje meer want dat vind ik wel lekker. Twee van die heerlijke volle lijven waar je al je handen voor nodig hebt! Even denken, heb ik voorwaarden? Nee, eigenlijk niet. Je moet gewoon hartelijk en vrolijk zijn en regelmatig met een stijve pik voor mijn neus komen, en tussen mijn benen.....
Meisjes met rode haren, die kunnen kussen dat is niet mis....
Ken je het nummer nog? Het is waarheid, en we kunnen wel meer dan dat! Jammer dat jij dat tot noch toe hebt moeten missen!
Maar daar ben ik dan, op zoek naar jou! Vol goede moed, veel geilheid en enthousiast zoek ik die ridder op het witte paard. Op een bruin paard mag ook hoor!
Breng jij mij het hoofd op hol en ik de jouwe?
Dwing me naakt in mijn latex-pakjes en neem me mee naar een rustig maar openbare plek, laat me doen wat je wilt en zo geil heb je een vrouw nog nooit mee gemaakt.
Ik zoek een stoute jongen, een jongen wie ik eens flink onder handen kan nemen. Ik wil ervoor zorgen dat jij met een gevoel naar huis gaat dat je het liefste morgen weer wilt komen.
Mijn vriend weet niets van mijn duistere verlangens. Uit gesprekken met hem, weet ik ook dat het niets voor hem is. Dus kom ik af en toe hier, op zoek naar een harde echte man die mij kan en wil domineren zonder verdere sporen na te laten.