Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Klaarkomen met mollige moeder Mirthe67 van 43 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
DoggyKatja (48)
★★★★☆
Ik ben gek op neuken, maar als je mij op zijn hondjes wil neuken dan is het pas echt lekker. Dan voel ik de hele lengte van die harde lul lekker diep in mijn kutje stoten en dan kom ik ongelooflijk lekker klaar.
Hey sletje! Welkom en maak het je maar niet te gemakkelijk! Ik zoek een hoertje die zich wil gedragen een hoertje dat zich door mij laat vast ketenen..
Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..
De een noemt het stevig, de ander weer dik, ikzelf omschrijf mij het liefst als een volle vrouw. Enkel als subje noem ik mij Dikzeugje.
Ik heb echter wel een wellicht vreemde wens en dat is dat mijn man mag toe kijken naar hoe u mij straft en vernederd. Desgewenst zal hij u verbaal helpen
Een paar handjes extra, een goede vulling, een man die van eten houdt net als mij. Ik heb het nooit goed gekregen en het beest in me is los.
Je hoeft me niet te temmen, je mag me gebruiken en verwennen en dat doe ik ook bij jou. Zijn er nog mannen die van een maatje meer houden?
Mijn vriend weet van mijn onderdanige wensen. Hij kan er niets mee maar ik mag van hem wel een Meester dienen een a twee keer per maand. Mocht u zoeken naar een sletje voor een a twee keer per maand, mag ik me dan eens bij u komen aanbieden?