Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Ik ben een gescheiden moeder die ook wel af en toe een pleziertje wil. Ik zie er op het eerste gezicht misschien erg braaf uit (hoor ik regelmatig) maar ik kan je vertellen dat je daar in de slaapkamer weinig van zal merken.
De een noemt het stevig, de ander weer dik, ikzelf omschrijf mij het liefst als een volle vrouw. Enkel als subje noem ik mij Dikzeugje.
Ik heb echter wel een wellicht vreemde wens en dat is dat mijn man mag toe kijken naar hoe u mij straft en vernederd. Desgewenst zal hij u verbaal helpen
Ik dacht ik ga mezelf eens een cadeau geven. Een sexy man in een doos met een strikje erom heen, die mij eens goed verwend. Maar, een man die geil. gewillig, gezellig, eerlijk en netjes is, waar het ook mee klikt is ook al helemaal top. Nu hopen of er ook nog zon man hier tussen zit die ik eens flink mag uitpakken en pakken!