Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Klaarkomen met mollige moeder Mirthe67 van 43 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
MolligeMarina (45)
★★★★☆
Altijd maar druk geweest voor mijn zin, werd er door opgeslokt. Een zeer dominante man waardoor ik mezelf echt een tijd kwijt ben geweest. Inmiddels gelukkig gescheiden en klaar voor een nieuw hoofdstuk. Ik heb nu zelf de touwtjes in handen, nou ja beter gezegd heb ik hele geile touwtjes in handen.
Ben het allemaal nog niet verleerd hoor. Probeer graag nog steeds nieuwe dingen uit, ook al blijft er weinig over... hahaha Ik daag je uit, noem een standje dat ik nog niet heb geprobeerd. ( beschrijf hem even ik ken natuurlijk niet alle namen uit mn hoofd. )
Ben op zoek naar een lieve jongen/man die met mij lekker op het ondeugende pad wil gaan. Ik wil gewoon alles doen en beleven, in een spetterende eenmalige date met een heerlijke tijger die mij laat grommen van genot.
Ik ben een gescheiden vrouw en dat bevalt me prima zoek leuke mannen voor een erotisch contact.
Mijn sex voorkeuren: ongeremde sex, standje 69, pijpen, tongzoenen, anale sex, vingeren, beffen
Ik heb ook belangstelling voor: lingerie, samen masturberen, rollenspel, speeltjes, striptease.
Mocht je dat allemaal wel aanspreken dan mag je zeker contact opnemen. Ik kan verplaatsen maar ook ontvangen.
Verlaten door mijn man omdat ik na de zwangerschappen van onze kinderen het extra gewicht er niet meer af heb gekregen. Zijn verlies... Maar als alleenstaande moeder heb ik ook af en toe mijn volwassen pleziermomentjes nodig dus vandaar dat ik hier gekomen ben.