Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Klaarkomen met mollige moeder Mirthe67 van 43 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Hetejulie42 (44)
★★★★☆
Sinds een tijdje ben ik weduwe, ik heb lang voor mij man gezorgd en nu is het tijd voor mij. Ik zoek een man die weet hoe hij mij lekker kan verwennen en veel orgasmes kan zorgen. Kan dat voor vaker?
Single zijn heeft voordelen maar ook nadelen. Ik vind genieten van alles met een leuke, spannende man altijd leuk maar de vrijheid vind ik ook wel heel erg prettig. Daarom zoek ik naar een FWB, wanneer we zin hebben in gezelligheid, sex, lol dan zoeken we elkaar op. Hebben we geen zin, zijn we elkaar niets verplicht. Voor mij een droom, zorg jij ervoor dat die uitkomt?
Ik ben een onderdanige vrouw die thuis niet aan haar trekken komt.Ik had een MR maar wegens verhuizing kan ik helaas niet meer dienen bij hem. Hopelijk vind ik hier een nieuwe meester
Mijn leventje is geregeld, standaard en soms zelfs vreselijk saai. Mijn vriend heeft altijd het vaste riedeltje dat ie afwerkt als hij me verwent, waardoor ook dat vreselijk saai geworden is en ik steeds minder vaak interesse heb in sex met hem. Ik zoek een spannende man, die houdt van verassen, afwisseling en spontane, impulsieve dingen die mij daar in mee kan slepen.
Net gescheiden, en super blij nu ik eindelijk van de mafkees verlost ben. Nu wil ik het vieren met de reden dat ik van hem afgegaan ben, het inhalen van de sex tekorten die door hem en mijn eigenwijze gedrag, zijn ontstaan!