Pak meteen maar even door, je ziet toch dat ik het heet heb? Ben jij de airco installateur? Want die interne pomp doet het niet goed meer. Hoe is dit te fixen? Interne pomp heeft een defect, heb je een directe oplossing?
Klaarkomen met mollige moeder Mirthe67 van 43 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
RuigEnHard (48)
★★★★☆
Wat hard of ruig voor de een is is wat anders voor weer een ander. Logisch, maar de vraag is hoe krijgen we waar we werkelijk zo naar verlangen? Altijd maar een sessie uitproberen begint ook te vermoeien. Ik wil nu eens in een keer krijgen wat ik zoek. Vandaar dit oproepje hier.
Ik ben dol op mijn heerlijke tieten, ik speel er graag mee en ben een groot fan van tietneuken. Het liefste dus wel met een wat grotere pik en als het kan een iets oudere man. Die weet me vast wel heerlijk te verwennen.
Gescheiden en niet meer de jongste. Dat maakt het natuurlijk niet zo makkelijk voor mij om een lekkere vent te vinden maar toch zoek ik hier. Ik zoek eigenlijk een jongere man die me komt verwennen.
Ben het allemaal nog niet verleerd hoor. Probeer graag nog steeds nieuwe dingen uit, ook al blijft er weinig over... hahaha Ik daag je uit, noem een standje dat ik nog niet heb geprobeerd. ( beschrijf hem even ik ken natuurlijk niet alle namen uit mn hoofd. )