Dit lekkere hete snoepje heeft zin in een zuurstok! Ik ben onwijs ondeugend, sta voor veel open en ben soms een beetje kinky. Heb jij een lekkere staaf waar ik aan mag likken?
Je bent zo jong als je je voelt! Dat wilde ik even kwijt. En verder niet zo heel erg veel. Ben puur op zoek naar een sex date met een leuke kerel. Mag van mij best een stevige kerel zijn, aangezien ik ook een randje extra heb. Eentje met een paar stevige handen en een goed stukje gereedschap? Ik moet er natuurlijk wel wat van voelen!
Wegens ruimte in de praktijk zoek ik naarstig naar een paar nieuwe sletten. Een hele grote slet zou ook voldoende zijn, maar die zijn schaars. Het hele legio aan attributen ligt op jou te wachten. Nu nog die correcte benadering naar jou nieuwe Godin toe.
Na een zeer teleurstellend huwelijk, waar we ook geen woorden meer aan gaan verspillen is het tijd voor heerlijke jaren! Ik ben inmiddels alweer een tijdje alleen en het begint erg koud te worden tussen de lakens. Daar zou ik graag wat verandering in willen brengen.
Ben het allemaal nog niet verleerd hoor. Probeer graag nog steeds nieuwe dingen uit, ook al blijft er weinig over... hahaha Ik daag je uit, noem een standje dat ik nog niet heb geprobeerd. ( beschrijf hem even ik ken natuurlijk niet alle namen uit mn hoofd. )
Ik wil nu in single ben wel meer te weten komen en uitproberen in deze wereld van de bdsm. Ik ben onderdanig! Eeh leerling dus, nu een Meester vinden die mij lesgeeft