Ik zoek een geil, spannend stel om eens een triootje mee te doen. Een man die ervoor open staat om samen op zoek te gaan naar een leuke vrouw is ook welkom trouwens. Triootjes is wat ik wil, wie helpt me?
In relatie en ik dacht echt gelukkig te zijn.. Tot vorige week. Toen zag ik een man lopen en werd mijn geile kutje super nat en ondeugend. Zo heftig zelfs dat ik fantaseerde over sex met hem en me daarbij vingerde. Nu is masturberen nooit iets voor mij geweest, dus dit zegt best veel over de nood die ik schijnbaar heb. Ik wil dus eens met een onbekende man afspreken, puur voor de sex.
Niks niet langzaam, ik ga recht op mijn doel af. Mijn doel nu is iemand te vinden die mij neerlegt en tegen mij zegt dat ik mijn benen moet spreiden. Die dan vervolgens mijn borsten kust en aan mijn tepels knabbelt terwijl zijn hand tussen mijn benen verdwijnt. Waar hij twee vingers bij mij naar binnen duwt terwijl hij nog behendig met mijn klitje weet te spelen. Hij neukt me zo goed met zijn vingers dat ik binnen een paar minuten al mijn geil over zijn handen heen spuit. En dan pas haalt hij zijn pik tevoorschijn om het af te maken.
Jammer is het toch wel, dat we niet eens meer elkaar op een gewone manier tegen kunnen komen. Vond dat altijd veel leuker, mensen checken, praatje maken etcetera. Maar tijden veranderen en we moeten mee willen we nog wat actie tussen de beentjes krijgen.
k ben niet op zoek naar betaalde sex, maar naar een gezonde hete man, die op de tijd mijn behoeftes kan vervullen. Discreet natuurlijk maar verder is er heel erg veel mogelijk.