Lekker neuken met dikke meiden en vette vrouwen die heel graag sex willen hebben met hete kerels die eens goed los willen gaan in bed met een dikke vrouw!
Utina49 (41)
★★★★★
Vind jij nou ook niet dat dit niet meer kan? Op mijn leeftijd en nog steeds single? Toch is het echt zo. Komt ook door mijn beroep, ik moest de hele wereld over. En nog steeds maak ik regelmatig een reisje. Maar steeds vaker doe ik dit niet voor werk maar voor mijn eigen plezier. Nu zou het zo leuk zijn als ik dan eens iemand had om naar thuis te komen. Of iemand die juist met me mee kon gaan. En alles wat daar tussen in gebeurt? Dat is ons geheim!
Ben best een verlegen meisje, heb veel gepest en getreiter gehad in mijn verleden om mijn kleine borstjes. En daar heb ik nog steeds heel veel moeite mee. Ik hoop dus maar dat jij eerder een geile neuker bent dan dat je voorkeur hebt voor borsten, want die heb ik niet..
Net als het tesla model X, heb ik wat tijd nodig om op te laden, op te warmen en, kan je als ik eenmaal goed opgeladen ben, rekenen om een enorme versnelling wanneer je de juiste knoppen indrukt..
Wist je dat er mensen zijn die van onderdanigheid houden? Heb je weleens opgelet hoe een hondje zich gedraagd? Altijd loyaal, zelfs als je het hondje slecht behandeld. Ik ben ook een beetje zo. Ik loop het liefst aan een lijntje, als je er eentje speciaal voor mij aanschaft ben ik het gelukkigste meisje op de wereld. Natuurlijk hoop ik dat je mij goed behandeld zodat ik het lijntje nooit hoef te verbreken.
Drukke jonge vrouw hoopt hier iemand te vinden voor wat lekkere, spannende ontspanning. Ik heb een fulltime baan op een kantoor. Het gaat er dus altijd serieus aan toe zul je wel begrijpen en daarom verlang ik juist ..naar ontspanning.
En als je dan op je geilste moment in de maand zit heb je niemand om dit op af te reageren. Ik zou bijna gaan denken dat ik ook aan een hele relatie moet. Maar wat nou als ik dat niet wil? Wat nou als ik alleen maar sex van je wil?