Door omstandigheden kan mijn man helaas geen seks meer hebben maar vind het wel belangrijk dat ik dat krijg. Nu zou hij wel willen kijken hoe een Dom mij als Sub behandeld, welke dominante man staat hier voor open?
Al veel en veel te lang moet ik het doen met mijn eigen handen en speeltjes. Ik ben het nu wel zat. Mijn dochter is inmiddels een tiener en kan dus gerust een tijdje alleen thuis blijven. Geeft mij de tijd om eens bij een leuke man op visite te gaan.
Ik hou van het goede leven, lekker eten, wijntje, terrasje en seks, en ik zoek dus een leuke man die dat aanspreekt en daar zich in kan vinden, hoor ik van je?
Ik vinger me suf de laatste tijd, ik dacht dat met de gouden jaren de rust kwam, nou dat je met de jaren wijzer bent weet ik nu wel, en dat ik daar een totaal foute verwachting had is ook duidelijk nu. De rijpe kut is nog zeker niet buiten gebruik gesteld, is jou pik ook nog levendig?