Zeer ervaren meesteres zoekt een subje die zich wil onderwerpen. Hoe ver ik met je ga dat bespreken we persoonlijk wel. Niet iedereen hoeft hier alles te weten toch? Sub, onderdaan, hoge pijngrens, braaf en trainbaar..
Al veel en veel te lang moet ik het doen met mijn eigen handen en speeltjes. Ik ben het nu wel zat. Mijn dochter is inmiddels een tiener en kan dus gerust een tijdje alleen thuis blijven. Geeft mij de tijd om eens bij een leuke man op visite te gaan.
Door omstandigheden kan mijn man helaas geen seks meer hebben maar vind het wel belangrijk dat ik dat krijg. Nu zou hij wel willen kijken hoe een Dom mij als Sub behandeld, welke dominante man staat hier voor open?
Hoi, ben hier een poosje geleden ook geweest, toen lukte het ook een man aan de haak te slaan, helaas heeft die me laten zitten, dus op zoek naar een nieuwe?