Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Vol lichaam, groot hard. Zacht poesje, stootkussens aan de voor en achterzijde. Heb ik mezelf zo goed genoeg aangeprezen? Of wil je nog meer details? Welke man houd van een paar handen vol? Ik lijk het altijd te verliezen van de slanke dames, terwijl ook ik van alles te bieden heb, misschien nog wel meer?
Misschien spreek ik niemand aan met mijn advertentie maar misschien ook wel, we zullen het zien.
Waar ik naar op zoek ben is 1 of meerdere mannen die het geil vinden om mij vol en onder te spuiten, pijpen zonder condoom en neuken zonder..
Een vriendin van me vertelde me laatst dat ze online een leuke jongen had ontmoet, en daar echt een geweldige tijd mee had gehad! Nou ben ik best nieuwsgierig aangelegd, dus dacht ik dat ik dat dan ook maar eens moest proberen! Nu heb ik me hier dus ingeschreven en ik ben erg benieuwd, wat er op mijn pad komt?
Net even iets meer in je handen, hoe lekker kan dat zijn? De meeste mannen vinden het heerlijk, maar toch heb ik even geen vast neukmaatje op dit moment. Tja, dan ga je toch de sex missen. Dus hier ben ik! Wie heeft een paar stevige handen en een heerlijke lul waar ik van mag genieten?
Sinds een half jaartje mijn eigen huisje en sinds ik hier woon nog steeds geen man gehad die mijn bedje, douche en keuken zou willen inwijden. De bank en tafel zijn ook nog niet ingewijd, maar dat heeft minder haast haha. Dus heerlijke geile mannen,wie wil er langs komen?