Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Vrijpartij met mollige tiener AbuseMyAssPlease van 28 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Donna38 (28)
★★★★☆
Ik plaats dit oproepje omdat ik het alleen zijn eigenlijk wel een beetje gehad heb. Ik mis in ieder geval wel een beetje een man in mijn leven. We hoeven nu ook weer niet meteen een relatie aan te gaan, alhoewel ik daar ook weer geen nee tegen zeg als het goed klikt en de andere partij daar ook voor open staat. Maar in eerste instantie ben ik op zoek naar iemand die er ook wel zin in heeft om lekker een potje te neuken. Ik vind totaal geen probleem om dan bij mij wat af te spreken.
Als je nou net als ik een beetje verlegen ben hoe krijg je dan een sexdate? Ik wilde dit eens proberen maar ik heb echt geen idee hoe het nu verder geregeld moet gaan worden. Stel nou dat jij dit al eerder hebt meegemaakt…. Wil jij het dan helemaal voor mij regelen zodat we sex kunnen hebben?
Ik heb de laatste tijd van die hele levendige dromen. Maar ze beginnen vervelend te worden, want door die dromen loop ik de hele dag zo geil als ik weet niet wat rond. Volgens mij zien mensen de geilheid al in mijn ogen..... Ik denk dat er maar een oplossing overblijft en dat is snel een lekkere lul tussen mijn benen.
Om nou altijd maar mijzelf te moeten beschrijven als zijnde in bezit van extra houvast.... Is vervelend hoor! Neem mij gewoon zoals ik ben, de speelse, vrolijke, enthousiaste en avontuurlijke vrouw waar je heerlijk van zou kunnen genieten als je het tenminste wel een eerlijke kans geeft. Of je houdt ervan, of je houdt er niet van. Zeg jij het maar.
Ik geef het aan je, ik stijg boven je hoogste verwachtingen uit. Alles voor mijn meester, voor mijn leraar, voor de allerbelangrijkste man in mijn wereld. Zonder jou ben ik als verloren, en verloren mag ik nimmer meer zijn. Een connectie, een binding, overgave, vertrouwen. Vind ik al deze dingen tijdens een sessie bij jou?