Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Vrijpartij met mollige tiener AbuseMyAssPlease van 28 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Chanelle123 (25)
★★★★★
Chanelle hier. Wat kan ik over mezelf vertellen? Het enige dat ik eigenlijk over mezelf kwijt wil is dat ik op zoek ben naar lekker veel geilheid. De rest moet je, maar achter komen.
Ik ben Hester, ben single, steviger dan de gemiddelde dame met ook grotere borsten dan de gemiddelde dame. Ik zoek een man die geen moeite heeft met mijn postuur, die mijn grotere borsten wel heel geil vind en daar dus ook graag eens mee wil spelen en misschien zelfs eens zijn paal er tussen zou willen leegspuiten.
Zoals de foto al toont, ik heb een maatje meer en ben er trots op. Heerlijke rondingen en mooie volle borsten en billen. Weet jij daar wel raad mee, dan daag ik je uit om een goed voorstel te doen. Waar, wanneer en hoe en we maken er een heerlijk geil feessie van. Wordt jij er al warm van?
Weleens een stout buurmeisje gehad? Ik wil het zijn! Stiekem meegluren en dan ineens met me meedoen? Wat zijn jouw fantasieen? Is dit er eentje van?
Ik ben jong maar een beetje wild, dat zeggen mijn ouders zelf. Ik kan het niet helpen mijn mama was ook zo zegt mijn vader. Als het erin zit hoe haal je het eruit? Door te doen en te ervaren. Kan dat met jou?
Volle vrouw, vol van geilheid, vol van postuur.. Vol van geile sex en zoals je ziet, ik vermaak me prima met mijn speeltjes. Maar natuurlijk smaakt een echte lul veel lekkerder, dus als ik hier een geile kerel vind die mij graag eens lekker zou willen komen neuken, dan zeg ik daar natuurlijk geen nee tegen he.
Ik ben er zo ontzettend klaar mee om altijd maar als grof vuil behandeld te worden, ik wil het niet meer! Ik trek hier, nu de lijn, en ik kies voor mezelf. Geen mannen meer die bepalen hoe ik mijn leven leef, die bepalen wat ik draag op straat en wanneer ik mag praten. Ik ben een volwassen vrouw, kan prima voor mezelf zorgen en hoef niet te luisteren naar zulke mannen.