Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Zo vrijgezellig als maar kan en des te meer reden voor jou om voor mij te kiezen. Geen gezeik met kinderen of exen. Al mijn aandacht en tijd is voor een leuke man bestemd. Met de nadruk op leuk. Kijk lekker moet je ook zijn, maar welke man kan nu niet lekker neuken. Ik heb het van iedereen altijd lekker gehad. Of is dat omdat ik zelf zo enorm lekker ben?
Ik ben niet het meest spraakzame type, dus hier iets schrijven heeft me wel een uur gekost. Moet ik mijzelf aan gaan prijzen? Dat vind ik best stom eigenlijk. Dus ik doe het ook niet. Ik wil je wel wat vragen. Dat is voor mij de makkelijkste manier. Dus, wil je sex?
Een vriendin van me vertelde me laatst dat ze online een leuke jongen had ontmoet, en daar echt een geweldige tijd mee had gehad! Nou ben ik best nieuwsgierig aangelegd, dus dacht ik dat ik dat dan ook maar eens moest proberen! Nu heb ik me hier dus ingeschreven en ik ben erg benieuwd, wat er op mijn pad komt?
Hai, ik ben Shennya, een vrije vrouw die vol geniet van het leven. Ik heb iets meer spek dan de gemiddelde dame en heb daar helemaal geen moeite mee. Ik zoek een kinky, versa man die zowel van dominante als onderdanige rollen kan genieten.
Open geef jij het toe, jij geniet van een lekker stuk vlees. Je geniet van het moment van bereiden tot aan het moment van aansnijden. Je marineert jouw stuk vlees met grote kennis en kunde van de romigste marinades. Je smeert het vlees goed in en laat het rustig sudderen totdat deze op de juiste temperatuur is gekomen. Dan hap je langzaam in het met liefde voorbereidde stuk vlees.