Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Vrijpartij met mollige tiener AbuseMyAssPlease van 28 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
ExtraVulling (27)
★★★★☆
Een handje extra is voor de mannen die er mee om weten te gaan. Niet iedereen wil een skinny bitch in bed. Wij hebben extra vlees om lekker in te knijpen en tegenaan te stoten. Met ons kun je lekker ruig omgaan, we breken niet, we vallen niet zomaar om.
Soms wil je een beetje gezelschap en soms wil je gewoon een hele goede beurt. Als je zo naar mij kijkt he? Wat denk jij dan dat ik op dit moment het meeste nodig heb? En? Denk je dat je dat ook echt volledig aan mij kunt geven? Laat eens van je horen dan!
Hoi, ik ben Hester en ik ben echt super gewillig. Ik vind het heerlijk om een man te behagen en hem lekker in allerlei standjes en op allerhande manieren te verwennen. Ik sta open voor lekker pijpen, tiet neuken, vaginaal en anaal neuken. Facials, lekkere geile massages en heel wat meer. Heb je interesse en GEEN moeite met mijn postuur? Dan hoor ik je graag.
Vol lichaam, groot hard. Zacht poesje, stootkussens aan de voor en achterzijde. Heb ik mezelf zo goed genoeg aangeprezen? Of wil je nog meer details? Welke man houd van een paar handen vol? Ik lijk het altijd te verliezen van de slanke dames, terwijl ook ik van alles te bieden heb, misschien nog wel meer?
Zo doe maar sexy mannen! Ik zie al heel veel lekkers, is dat allemaal voor mij alleen bedoeld? Ik kan het niet allemaal tegelijk aan. Misschien twee stuks? Hahaha maar daar kwam ik hier niet voor. Als ik een goeie te pakken krijg dan ben weer even tevreden voor de komende weken.
Misschien niet meteen degene die alles naar uw wens doet, maar dat is niet uit onwil maar puur uit onwetendheid. Gelukkig bent u er om mij te begeleiden en om te toveren tot uw meest gewillige sletje ooit.