Zoals mijn naam al doet vermoeden laat ik mijn kontje graag gebruiken en misbruiken. Liefst door een hard handige, ervaren meester die goed weet waar hij aan begint. Heb jij ervaring met het gebruiken van een lekker kontje=
Vrijpartij met mollige tiener AbuseMyAssPlease van 28 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Yvette32 (27)
★★★★☆
Yvette is mijn naam en ik woon in Tielen. De mensen die ik hier ken zijn niet mijn type. Want stiekem hou ik wel van een macho man, je hoeft niet bang te zijn dat je mij pijn doet. Want ik ben een super harde dame. Je hoeft ook niet bang te zijn dat ik geen ervaring heb op seksueel gebied want misschien weet ik wel meer dan jij!
Wachten op Mr Right? Hah! Echt niet, want die bestaat niet. Alleen Mr Right Dick geloof ik nog in. Niet negatief bedoeld hoor! Ik hoef alleen geen vaste vriend. Lekker genieten van het leven, zorgen dat je geen ziektes opleeft en door naar de volgende. Is dat nou ook jou instelling? Dan moeten jij en ik gauw eens lekker bezig!
Ik ben graag de onderdanige dame in het spel. Het geeft mij een voldoening om alles uit handen te kunnen geven aan de meester. Alles doe ik om aan uw en mijn genot te komen. Ben ook wel bereid om nieuwe dingen te leren om zo mijn wereld nog wat ruimer te maken. Ook wil ik best mij gedragen in bepaalde kleding.
Ik heb wel een paar stevige handen nodig hier! Die kleine jongens handjes kunnen niks met deze borsten en kont. Je snapt dat je behalve een paar flinke handen nog iets anders flinks nodig hebt? Ik wil wel eerst even controleren wat je in huis hebt hoor!
Stevige vrouw zoekt iemand die van wanten weet! Je snapt, met mijn ass, heb ik iemand met de juiste tools nodig. Je pinkje past niet, ik heb een monster nodig! Zijn er nog monsters beschikbaar die hun weg willen banen naar een mooie volle en ronde kont?
Ik ben niet het meest spraakzame type, dus hier iets schrijven heeft me wel een uur gekost. Moet ik mijzelf aan gaan prijzen? Dat vind ik best stom eigenlijk. Dus ik doe het ook niet. Ik wil je wel wat vragen. Dat is voor mij de makkelijkste manier. Dus, wil je sex?