Ik ben een sugarfly en ik ben op zoek naar een geile sugardaddy. Je hoeft niet perse net zo oud te zijn als mij maar het mag wel hoor. Het enige dat ik belangrijk vind is dat we een klik hebben. Wil jij mijn sugardaddy worden?
Beetje verlegen, lief en zorgzaam. Dat ben ik, Henrieke. Ik werk als verzorgende in een bejaardentehuis. In mijn vrije tijd ga ik graag een wandeling maken, bij familie op bezoek of lees ik een boek. Ik heb me hier aangemeld omdat ik een leuke man hoop te leren kennen.
Chanelle hier. Wat kan ik over mezelf vertellen? Het enige dat ik eigenlijk over mezelf kwijt wil is dat ik op zoek ben naar lekker veel geilheid. De rest moet je, maar achter komen.
Niet de slankste, erg volle D-cup, stevige volle billen en een nat, gewillig kutje. Dat kan allemaal van jou zijn als je mij een lekker voorstel stuurt. Ik hou van vele vormen van sex dus mij is niet snel iets te gek. En ik heb ook eigenlijk altijd wel zin dus als jij vandaag of morgen al wil is dat alleen maar super spannend.
Ik geef het aan je, ik stijg boven je hoogste verwachtingen uit. Alles voor mijn meester, voor mijn leraar, voor de allerbelangrijkste man in mijn wereld. Zonder jou ben ik als verloren, en verloren mag ik nimmer meer zijn. Een connectie, een binding, overgave, vertrouwen. Vind ik al deze dingen tijdens een sessie bij jou?
Als je nou net als ik een beetje verlegen ben hoe krijg je dan een sexdate? Ik wilde dit eens proberen maar ik heb echt geen idee hoe het nu verder geregeld moet gaan worden. Stel nou dat jij dit al eerder hebt meegemaakt…. Wil jij het dan helemaal voor mij regelen zodat we sex kunnen hebben?