Ik ben een moeilijk te temmen tijgertje, maar dat zal je echt niet erg vinden als we eenmaal in beland zijn. Ik ben echt sexverslaafd en zoek iemand waar ik dat op mag botvieren. Welke man durft het aan?
De uitdaging is om mij au te laten zeggen. En alsjeblieft leg de lat vanaf het begin zo hoog mogelijk! Dat is wat ik nodig heb, geen halfbakken werk of een langzame start. Geef het mij vanaf het begin goed en hard. Alleen dan zal ik het meest volgzame en braafste slaafje worden die jij altijd al in je bezit wilde hebben.
Open geef jij het toe, jij geniet van een lekker stuk vlees. Je geniet van het moment van bereiden tot aan het moment van aansnijden. Je marineert jouw stuk vlees met grote kennis en kunde van de romigste marinades. Je smeert het vlees goed in en laat het rustig sudderen totdat deze op de juiste temperatuur is gekomen. Dan hap je langzaam in het met liefde voorbereidde stuk vlees.
Ik wil een facial, dat zegt toch wel genoeg hoop ik? Lekker jou pijpen, aftrekken tot je klaarkomt in mijn gezicht! Ik heb een relatie, dus graag houdt ik het een beetje discreet.
Sinds een half jaartje mijn eigen huisje en sinds ik hier woon nog steeds geen man gehad die mijn bedje, douche en keuken zou willen inwijden. De bank en tafel zijn ook nog niet ingewijd, maar dat heeft minder haast haha. Dus heerlijke geile mannen,wie wil er langs komen?
Wie ben ik? Dat vind ik een goede vraag. Ik ben een jonge en gezellige meid en kan wel wat gezelligheid gebruiken. Ik vermaak me met de dingen om me heen en vermaak me met de dingen die ik doe. Ik wil me nu wel graag eens met jou vermaken!