Eigenlijk ben ik nog heel erg groen op dit gebied maar wil dit beleven. Wil mij zelf aan een man onderwerpen en over mij laten domineren.
Respectvolle dominante man die met mij dit avontuur zou willen beleven.
Orgie met corpulente tiener Groentje van 27 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
HouVast (27)
★★★★☆
Zoek je misschien iets om vast te houden? Of zoek je iets waar je hard in kan stoten zonder zichtbare plekken achter te laten? Misschien vind ik een zichtbare afdruk wel lekker... Een paar handafdrukken op mijn billen, nagels op mijn rug? Maar ik wil natuurlijk ook iets om vast te houden. Een lekkere dikke, hele lange en harde goed functionerende worst!
Ben jij net als ik, te druk voor een liefdesrelatie, maar mis je wel de sex? Dan zouden we best wel eens bij elkaar kunnen passen. Ik zoek een vurige man voor een sex relatie. Als jij denkt dat ik jou zoek, aarzel dan niet. Neem snel contact met mij op en we gaan er wat moois van maken.
Hallo heer, ik ben Knorretje, een brave sub die zoals u zien kunt, goed getraind is. Graag zou ik in contact komen met een nieuwe, hardere meester die met mij verder op zoek gaat naar mijn grenzen.
Ruk je klaar op mijn kont, stuur me er het bewijs van en ik geef je een andere opdracht. Doe jij dat naar behoren, dan ben jij het waard om door mij, in mijn prive keldertje ontvangen te worden!
Zo daar ga ik maar eens proberen wat te schrijven hier. Want dat is niet makkelijk. De een wilt weten wie je bent, de ander wat je zoekt. Laat ik het vooral hebben over wat ik zoek. Iemand die niet alleen aan zichzelf denkt maar niet perse een relatie hoeft. Gewoon vrienden met een plusje. Even lekker wat leuks doen, samen in bed genieten en dan weer doorgaan. Ben jij die ene persoon?
Als je dit zo alles bekijkt he.... Maakt dat dan ook het een en ander in je los? Zo ja, dan wil ik van je weten wat er precies losgemaakt word en hoe je dat dan weer op mij van plan bent los te laten hihi....