Eigenlijk ben ik nog heel erg groen op dit gebied maar wil dit beleven. Wil mij zelf aan een man onderwerpen en over mij laten domineren.
Respectvolle dominante man die met mij dit avontuur zou willen beleven.
Orgie met corpulente tiener Groentje van 27 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
ExtraGenieten (26)
★★★★★
Niet iedere man weet een maatje extra te waarderen. Ben ik helemaal ok mee, want ik wil ook niet iedere man. Ik wil een echte man, een macho man, een sterke vent die het heerlijk vind dat ik extra stootkussentjes heb. Die ervan geniet dat alles zo heerlijk soepel meebeweegt en dat ie overal lekker tussen kan graaien en ik kan knijpen.
Zo heel snel krijg je mij niet warm, maar als ik eenmaal warm ben dan ben ik direct ook gloeiend heet, en dat is iets wat je zeker wel aan zou moeten kunnen..
Tja ik heb dit altijd moeilijk gevonden. Iets vertellen over jezelf. Jezelf beschrijven? Ik ben een meid met een kleine gebruiksaanwijzing. Gewoon omdat dat zo is.
Ik wil een facial, dat zegt toch wel genoeg hoop ik? Lekker jou pijpen, aftrekken tot je klaarkomt in mijn gezicht! Ik heb een relatie, dus graag houdt ik het een beetje discreet.