Daten met volslanke milf Adelia29 van 29 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Virginia47 (29)
★★★★☆
Waar mijn vriendinnen nooit zoveel moeite hebben bij het scoren van een sexdate is dat voor mij helaas anders. Het ligt vast aan het feit dat ik een stuk dikker ben. Dat is niet altijd zo geweest maar ik heb problemen met mijn schildklier waardoor ik een hoop kilos aangekomen ben. Niet leuk maar ik ben daardoor toch niet gelijk onaantrekkelijk?? Ik hoop hier een man te vinden die verder kijkt dan mijn postuur en ook zin heeft in een lekkere sexdate.
Zo daar ga ik maar eens proberen wat te schrijven hier. Want dat is niet makkelijk. De een wilt weten wie je bent, de ander wat je zoekt. Laat ik het vooral hebben over wat ik zoek. Iemand die niet alleen aan zichzelf denkt maar niet perse een relatie hoeft. Gewoon vrienden met een plusje. Even lekker wat leuks doen, samen in bed genieten en dan weer doorgaan. Ben jij die ene persoon?
Beetje verlegen, lief en zorgzaam. Dat ben ik, Henrieke. Ik werk als verzorgende in een bejaardentehuis. In mijn vrije tijd ga ik graag een wandeling maken, bij familie op bezoek of lees ik een boek. Ik heb me hier aangemeld omdat ik een leuke man hoop te leren kennen.
Ja ik heb een maatje meer en so what? Ik heb er echt schijt aan hoor. Ik ben trots op mijn lichaam. Als je het niet mooi vind zoek je, maar lekker verder.