Ik doe wat u maar wenst, wel zoek ik en hoop ik, een lust gerichte heer te vinden die bij voorkeur niet te klein geschapen is. Ik zoek een dominante heer die mij als zijn persoonlijke geile sletje zou willen gebruiken.
Afspreken met bolle tiener watUwenst van 28 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
OnderdanigeWensen (26)
★★★★★
Ik heb een liefdevolle, vanilla relatie waarin ik erg gelukkig ben. Mijn relatie wens ik dus ook niet op het spel te zetten, echter.. Ik heb wat onderdanige wensen en gevoelens waaraan ik nu toch echt eens uiting moet gaan geven..
Ik geef het aan je, ik stijg boven je hoogste verwachtingen uit. Alles voor mijn meester, voor mijn leraar, voor de allerbelangrijkste man in mijn wereld. Zonder jou ben ik als verloren, en verloren mag ik nimmer meer zijn. Een connectie, een binding, overgave, vertrouwen. Vind ik al deze dingen tijdens een sessie bij jou?
Ik ben Zoraida, ik heb een leuk huisje ik heb een auto en veel leuke vrienden om me heen, verder heb ik niet zoveel nodig om lekker van het leven te kunnen genieten! Ik ben dan ook bang dat een relatie niets voor mij is, ik ben nu al een tijd gewend om alleen te zijn en heb het eerlijk! Geen verantwoording af hoeven leggen alleen maar doen waar ik zin in heb! Maar nu komt het, ik heb geen sex als ik daar zin in heb en dat kan natuurlijk niet. Vooral niet omdat ik zo’n goed lichaam heb. Dus geef jij me sex wanneer ik het wil?
Waar mijn vriendinnen nooit zoveel moeite hebben bij het scoren van een sexdate is dat voor mij helaas anders. Het ligt vast aan het feit dat ik een stuk dikker ben. Dat is niet altijd zo geweest maar ik heb problemen met mijn schildklier waardoor ik een hoop kilos aangekomen ben. Niet leuk maar ik ben daardoor toch niet gelijk onaantrekkelijk?? Ik hoop hier een man te vinden die verder kijkt dan mijn postuur en ook zin heeft in een lekkere sexdate.
Vorig jaar ben ik op zoek geweest naar een man die het aandurfde met mij een wandeling in het bos te maken. Echter heb ik 2 keer voor niets gestaan omdat ze niet kwamen op dagen. Ik had het dus op gegeven, maar wil het toch nog een kans geven. Welke aantrekkelijke man durft het wel en komt ook echt opdagen om samen met mij dat bos in te duiken?
Nou hier ben ik dan! Dat duurde lang he? Zat je zolang op me te wachten? Het wachten is over, kom laat even weten wat je lekker vind, dan laat ik weten of het in mijn boekje met geile fantasietjes staat, en dan kunnen we aan de slag.