Als onderdanige is iemand met een dominante aanwezigheid erg aantrekkelijk. Nog meer wanneer het uitgebalanceerd is met een vriendelijke persoonlijkheid. Ik reageer op berichtjes die beleefder zijn, meer dan 1 of 2 zinnen.
Vrolijke, gezellige dame met een maatje meer. Mijn naam is Merel en ik ben hier op zoek naar een easy going man. Een man die net als ik van een spannend afspraakje houdt en die ook niet op zoek is naar een vaste relatie. Samen lekker lol hebben en ook nog eens flink genieten, dat is het doel.
Ik ben Zeug Femke, een onderdanige snol, op zoek naar een nieuwe Meester. Meer wil ik hier en-publiek niet kwijt, maar ik vertel je graag meer in een persoonlijk gesprekje.
Ik weet zeker dat er mensen zijn die op wat rijpere dames valt. Vaak zie je toch wel veel dames die echt alles er aan doen om een strakke buik te krijgen. Helaas, ik heb het ook geprobeerd maar heb mij er bij neergelegd. Ik kan mijzelf wel alles verbieden maar je leeft toch maar een keer?
En nu ben ik aan de beurt en goed ook! Wie is ook hoognodig aan de beurt? Laten we elkaar vinden en zo snel mogelijk. Geen tijd te verliezen, het leven is al veel te kort! Zijn er bepaalde dingen die je over mij wilt weten voor we van bil kunnen gaan dan moet je die maar even aan mij vragen. Wat ik van jou wil weten is of je zin hebt in geile sex!