Ik ben Carly. In het verleden heb ik wel eens wat geëxperimenteerd met SM maar de laatste jaren was mijn leven toch vooral vanillekleurig. Daar zal ik nu wat aan gaan doen.
SM meester of sub. Switch mag ook.
Sexdate met corpulente milf Carly42 van 34 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
readyforyou (33)
★★★★★
Ja ik heb een maatje meer, so what? Ik ben zelf erg tevreden met mijn lichaam. Toch merk ik dat niet alle mannen ervan houden. Geen probleem natuurlijk. Ieder zijn eigen smaak.
Wie wil eens van dit chocolade snoepje proeven? Het gaat mij puur om de sex. Wel een beetje discreet graag want moreel gezien zou ik hier geen account mogen hebben. Ik heb heel grote borsten en daar mag je best een lekker jouw harde paal tussen duwen. Verder sta ik bijna overal wel voor open dus als je een goed idee hebt deel die dan maar met me. Ik schrik nergens van.
Ik heb een overheersend karakter en ik hou ervan als mensen naar me luisteren. Dit is zo in mijn prive leven en ook op het werk en tijdens seks, haha bereid je maar voor, want je gaat sowieso doen wat ik wil. Zo niet? Dan zal je merken waarom mensen normaliter doen wat ik vraag, Nieuwsgierig?
Hey, hier ben ik dan, ondeugende Daantje. Ik zou je graag eens willen verwennen, ben daar echt goed in.
Ik heb een paar lekkere borsten en hou ook van experimenteren, dus voor veel te vinden.
Heb jij wensen, laat het horen en we gaan er een gezellige tijd van maken samen x
Jong getrouwd en toen kwam het tot een einde. Spijtig zeker, maar echt spijt hebben niet. Zo goed werd ik niet behandeld. Zand erover en door. Mijn tijd is nu. En wie weet tref ik op deze manier een hele leuke man die me laat voelen wat het is om gewaardeerd te worden. Dat is mijn insteek. Waardering geven eindigt altijd in waardering krijgen. Laat ik nou net heel goed zijn in het geven van waardering!
Hai ik ben Lucy en eigenlijk komt het er gewoon op neer dat ik een enorm geile vrouw ben zonder partner. Nu kan ik best een tijd zonder liefde van een man maar een tijd zonder sex daar word ik helemaal gestresst van. Dus ik zoek een man die door inspanning bij mij voor ontspanning kan zorgen. Ik ben gek op orale sex en pijpen doe ik je maar al te graag. Ik hoef verder niet jouw levensgeschiedenis te weten want dat is voor lekkere sex niet belangrijk. Dus als je het niet erg vindt houd ik mijn priveleven ook voor mijzelf.