Hai, ik ben SpanyWanky! Ik hou van een stevige spanking, en een goede lading zaad op mijn kont/rug. Uiteraard ben ik onderdanig en zal me geheel naar uw wensen voegen, binnen mijn grenzen.
Stevige dame zoekt man om mee te genieten, ik heb een hele SM kelder. Zie jij dat zitten, laat mij dat dan snel weten. Wij zijn hier tenslotte allemaal voor hetzelfde toch?
Weet jij hoe je kan luisteren? en weet jij hoe je met een beetje meer om kan gaan? Dan mag je verder lezen. Ik ben een dominante vrouw die het lekker vind om een man op zijn plek te zetten.. Ik ben op zoek naar iemand die dat leuk vind en daarin ook mee wilt gaan. Verder vind het leuk om van het leven te genieten en er een feestje van te maken.. Misschien wel samen met jou?!
Ja ik heb een maatje meer, so what? Ik ben zelf erg tevreden met mijn lichaam. Toch merk ik dat niet alle mannen ervan houden. Geen probleem natuurlijk. Ieder zijn eigen smaak.
Wat doe jij als je tekort komt? Misschien regel je betaalde sex? Maar dat is voor ons vrouwen nog steeds niet erg makkelijk om aan te komen. En zeg nou zelf, zou het nodig moeten zijn om ervoor te betalen? Ik dacht we doen het gewoon snel via hier. Lekkere hete man, lekker sex.