Ik wil een idee hebben waarom pijn kan opwinden. Als je me kunt laten zien of uitleggen waarom dan ben je misschien de reden waarom ik mijn seksuele leven volledig aan BDSM zal overgeven.
Afspreken met volslanke milf Nadja26 van 35 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
MolligeSlavin (36)
★★★★☆
Botten zijn voor honden en vlees is voor echte mannen. Een slavin met lekker veel houvast, genoeg ruimte voor wasknijpers, klemmen noem maar op. Je mag over me heen pissen, het liefst over mij latex pak want dat lijkt mij enorm geil. En dan lik ik mezelf naderhand helemaal schoon onder jouw toezicht. Maar ik heb het niet voor het zeggen gezien jij de baas bent.
Ik weet zeker dat er mensen zijn die op wat rijpere dames valt. Vaak zie je toch wel veel dames die echt alles er aan doen om een strakke buik te krijgen. Helaas, ik heb het ook geprobeerd maar heb mij er bij neergelegd. Ik kan mijzelf wel alles verbieden maar je leeft toch maar een keer?
Mijn batterij opladen kan het niet eens bijhouden. 24 uur per dag in de muur op de batterijen van mijn dildos op te laden. Het is onhoudbaar hoe onverzadigbaar ik ben. Maar ergens denk ik nog steeds dat het niet aan mij ligt maar aan de zwakke mannen die ik steeds tegenkom. Ik wil ook eens een keertje eentje die de overhand heeft. Die mij eens goed scheef laat lopen...
Hey daar! Hou jij wel van een wat vollere dame in bed? Een dame die je gewoon lekker ruig en hard neuken mag in al haar gaatjes? Dan moest je maar eens een berichtje aan me sturen.
Wie mag ik verwennen met een heerlijke tijd in de jacuzzi. Dan een lekkere olie massage met happy ending... Krijg jij het er al warm van. Dan maak ik je graag heet.
Mijn naam is Noortje en ik ik hoop een wat serieuzere man hier te mogen vinden! Ik heb ook bepaalde fantasieen met oudere mannen.. dus mocht je naar een wat jongere dame op zoek zijn stel ik mij open! xx