Ik zoek een geile, lekkere man die ouder is dan mij. Een man met heel veel meer ervaring dan mij maar vooral, een man die het lang kan volhouden in bed.. Kan jij het lang volhouden en heb je ervaring in bed? dan zoek ik jou!
Vrijen met lekkere milf Annelien49 van 30 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
VerlegenValentina (24)
★★★★★
Ben best een verlegen meisje, heb veel gepest en getreiter gehad in mijn verleden om mijn kleine borstjes. En daar heb ik nog steeds heel veel moeite mee. Ik hoop dus maar dat jij eerder een geile neuker bent dan dat je voorkeur hebt voor borsten, want die heb ik niet..
Omdat ik die standaard jongetjes nu echt wel helemaal heb gehad is het voor mij de meest logische keuze om op een meer volwassen manier aan de man te geraken. Zo, dat was een hele mond vol maar ik denk dat ik wel heel duidelijk ben meteen?
Ik heb speciaal voor deze gelegenheid deze fotos laten maken. Dit was met mijn buurjongen. Nu vraag jij je zeker af wat hij ervoor in ruil kreeg? Of hij voor deze fotos ook betaald heeft gekregen? Wat denk je zelf, dat ik iemand iets voor mij laat doen zonder ervoor te betalen? Iedereen wil toch betaling in natura dus dat is lekker makkelijk voor mij!
Een dildo en een piemel is allang niet meer voldoende. Een zweepje is voor mij ook te soft. Ik ben op zoek naar hij die een heel arsenaal aan attributen voor dit te geile en zeer onderdanige sletje heeft. Maar ik mag dan wel een slet zijn, ik ben niet zomaar iedereens sletje. Ik wil er een die mij opvoedt naar het hoogste level van sletterigheid.
Veel te jong getrouwd en dan eindig je zo. Dat klinkt ook super dramatisch hahaha, maar zo erg is het ook weer niet. Je snapt wel, ik had het anders voor ogen. Nu ben ik mama naar volle tevredenheid. Jaarlijks genieten we van een vakantie of 2. Enige wat nu het plaatje compleet zou maken is die gezellige man. Wel eentje die geen bezwaar tegen kinderen heeft natuurlijk. Verder zou ik zeggen vraag maar raak. Ik ben open en hartelijk, ik hoop dat jij dat ook bent!
Weet even niet meer wat te doen. Ik wil zo graag een meester hebben die ik kan gehoorzamen. Maar ik weet niet iemand te vinden die dat ook wil doen. Ben een beetje onervaren, dus kun je me helpen?