Ik zoek een geile, lekkere man die ouder is dan mij. Een man met heel veel meer ervaring dan mij maar vooral, een man die het lang kan volhouden in bed.. Kan jij het lang volhouden en heb je ervaring in bed? dan zoek ik jou!
Vrijen met lekkere milf Annelien49 van 30 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Sandra40 (43)
★★★★☆
Een onderdanige vrouw in je bed hebben is toch de droom van vele mannen heb ik mij laten vertellen. Wil jij een vrouw hebben die jou in alles zal gehoorzamen, dan heb je mij. Het maakt mij niet uit hoe je wil genieten en wat je op het gebied van seks wil doen. Ik ben voor alles te vinden. Omdat ik een onderdanige vrouw ben, heb ik liever een dominante man. Dan zal ik uitgebreid kunnen genieten. Wel heb ik een klein probleempje. Ik heb een dochter en zij weet hier niets van. Ze mag er ook niet achter komen. Daarom kan ik je niet thuis ontvangen. Hopelijk zal dit geen sta-in-de-weg zijn. Voor de rest maakt het mij niets uit. Of ik naar jou toe moet komen of dat we ergens anders moeten afspreken.
Woon nu net een jaar samen, maar ik kan er niets aan doen, ik vind het saai en eentonig en dan vooral de de seks. Mijn man probeert het wel hoor, maar hij windt me gewoon niet meer op. Ik hoop dat ik hem weer aantrekkelijk ga vinden als ik het bed weer eens deel met een andere man. Dus mannen, wil je seks zonder verplichtingen? Laat dan een berichtje achter.
In een paar woorden uitgedrukt : Lekker, geil, durf, sexy en stout. Ik hou van orale seks en lekker van achteren. Klinkt dat niet mooi? Een goede hygiëne is vooral belangrijk als ik aan je paal wil zuigen. Maar eerst ga ik jou onderhanden nemen als mijn lekkere slaaf en zal je moeten doen wat ik zeg of je kan geen enkele beloning krijgen hiervan!
In discotheken krijg ik vaak een pets op mijn kont, dat vind ik eigenlijk nooit vervelend maar wel als ik er dan op in ga, die betreffende stoere knul mee naar huis neem en er dan achter kom dat hij me niet eens anaal zou willen neuken..
Ik ben voor mijn gevoel een beetje aan mijn tweede jeugd begonnen. Ik kijk er dan ook naar uit om volop te daten met een leuke man. In eerste instantie gewoon lekker vrijblijvend. Niet teveel kletsen hier maar gewoon vlot bij elkaar komen.