Ik zoek een geile, lekkere man die ouder is dan mij. Een man met heel veel meer ervaring dan mij maar vooral, een man die het lang kan volhouden in bed.. Kan jij het lang volhouden en heb je ervaring in bed? dan zoek ik jou!
Zal maar gelijk heel eerlijk zijn. Ik wil gewoon een avond lekkere sex. Geen sexrelatie en zeker niet meer dan dat. Ik ben hier puur voor een one night stand.
Dat is een grapje natuurlijk want spelen doen we allang niet meer. Of het moeten spelletjes met hete mannen zijn? Maar er zijn echt weinig hete mannen lijkt het wel tegenwoordig. Waar ze uithangen? Ik had gehoopt hier. Maar zeg jij het me maar, ben jij warmbloedig en sta je op uitbarsten? Wil je die uitbarsting aan mij laten zien?
Mijn vriend is een schatje hoor en in bed kom ik ook niets te kort. Waarom ik dan toch hier ben? Misschien een beetje om de spanning, de aandacht en gewoon omdat het kan en het me heel spannend en geil lijkt..
Ik ben op zoek naar een nieuwe slaaf/sub. Jij houd van zweepslag en hebt een behoorlijke pijngrens of zou deze wel willen verleggen onder mijn vakkundige handen. Laat mij komen en ik beloon je.
Ik ben biseksueel een man heb ik al in mijn leven en hij vind het prima als ik af en toe eens met een vrouw zou afspreken om invulling te geven aan mijn biseksuele gevoelens.