Voeten en/of laarzen fetisj? Onderdanig en zoekend naar de juiste domina? Meldt je maar eens bij mij dan! Voeten en/of laarzen fetisj? Onderdanig en zoekend naar de juiste domina? Meldt je maar eens bij mij dan!
Vrijpartij met sexy vrouw KissMyBoots van 45 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
LustBehoeftes (40)
★★★★★
Gescheiden omdat hij me betrapte op vreemdgaan. Iets wat ik in eerste instantie nooit had gedaan als hij me maar goed en vaak genoeg in bed had verwent. Iets wat ik vaker aangegeven heb dan me lief was. Maar goed, nu ik dan weer single ben en kan en mag doen en laten wat ik maar wil in de slaapkamer, lijken mannen ineens niet meer zo geinteresseerd in mij. Vandaar dat ik hier eens kom loeren naar een lekkere geile man die graag een sexrelatie met mij zou willen aan gaan.
Shhht! Niet verder vertellen dat je me hier hebt zien staan he?! Ik ben getrouwd namelijk maar we verschillen behoorlijk qua verlangens in bed. Laatst vroeg iemand heb welk cijfer hij ons sexleven zou geven. Een 8,5 was zijn antwoord. Gelukkig vroegen ze het niet aan mij want ik zou niet verder komen dan een krappe voldoende. Ben jij de man die minimaal een 8 in bed is om het gemiddelde een beetje op te krikken?
Het is een beetje saai geworden, hij loopt de kantjes ervanaf om het zo maar te zeggen. Ik vermoed te weten waarom, maar ik heb geen zin om een discussie ervan te maken. In plaats daarvan steek ik mijn energie liever in lekkere dingen voor mezelf.
Meisjes met rode haren, die kunnen kussen dat is niet mis....
Ken je het nummer nog? Het is waarheid, en we kunnen wel meer dan dat! Jammer dat jij dat tot noch toe hebt moeten missen!
Maar daar ben ik dan, op zoek naar jou! Vol goede moed, veel geilheid en enthousiast zoek ik die ridder op het witte paard. Op een bruin paard mag ook hoor!
Breng jij mij het hoofd op hol en ik de jouwe?