Ik heb geen werk en geen man maar wel heel veel tijd voor een man Wie doet mij een plezier en komt er even bij mij op visite om mijn kut na lange droogstand weer een keer goed door te smeren. Ik ben thuis en wacht op je.
De allerbeste opdrachten dienen nog uitgevoerd te worden. Ik ben op zoek naar die ware meester. Ik weet niet of ik die nog ga vinden. Ik doe een serieuze poging, behandel mij dan ook alsjeblieft zeer serieus. Ik houd van spelletjes achter gesloten deuren maar ik het dagelijkse leven ben ik een hele andere vrouw. Daar heb je dan ook vrij weinig mee van nodig of je mocht me wensen als slavin 24/7 waar ik ook voor opensta. Laten we de details bespreken en overgaan tot actie. Wie brengt mij in vervoering?
Iets te jong getrouwd, maar dat heb ik recht gezet door te scheiden hihi. Nu voorlopig even lekker genieten van de vrijheid en alle voordelen die daarbij horen, zoals sex met wie ik maar zou willen. En nu, nu wil ik jou misschien wel hihi
Hoiii ik ben hier stiekem omdat mijn man dit niet mag weten. Hij kan nogal jaloers zijn en bezitterig maar geeft mij niet wat ik wil en nodig heb daarom zoek ik iets voor daarnaast. Mijn man is veel weg voor zijn werk en dan ben ik alleen thuis. Heb jij zin in een stiekem avontuur?
Mag ik er ook nog eens gebruik van maken? Van een goede piemel wel te verstaan? Heb jij een goede piemel en kun jij al mijn gaatjes vullen? Geef jij me alles wat ik al die jaren tekort kwam? Ik ben een paar handen vol, weet jij dit te waarderen?
Nu al een hele tijd gescheiden en gek genoeg is er geen enkele man die met me op date wil. Ik hou wel van een beetje romantiek voor we als beesten tekeer gaan. Vind je dat ook geen geile combi? Misschien een trileitje in mijn poes tijdens het etentje?