Ik heb wat stootkussentjes hier en daar maar je hoeft in ieder geval niet bang te zijn dat je iets breekt bij me. Ik hou namelijk van ongeremde seks en ben ook niet vies van een beetje sm achtige praktijken. Ik sta voor veel open dus als jij net zo dirty minded bent neem dan gerust contact op met me.
Mijn lichaam is niet meer wat het geweest is na 3 kinderen. Mijn borsten hangen en mijn buik is een complete landkaart helaas. Ik voel me daar best wel onzeker over. Ik ben al best een tijd single en mijn onzekerheid is ook de reden dat ik niet makkelijk contact leg. Ik zoek hier daarom een man die me een beetje op mijn gemak wil stellen. Die gewoon wil genieten en accepteert dat mijn lichaam verre van perfect is. Is die hier te vinden?
Ben je onderdanig, bischierig/biseksueel, gewillig en in staat om een langdurige harde sessie vol te houden? Dan mag jij je melden en misschien voeg ik je toe aan mijn harem van sletjes..
Wegens ruimte in de praktijk zoek ik naarstig naar een paar nieuwe sletten. Een hele grote slet zou ook voldoende zijn, maar die zijn schaars. Het hele legio aan attributen ligt op jou te wachten. Nu nog die correcte benadering naar jou nieuwe Godin toe.