Heb ervaring met bondage, helaas gaat/kan het in mijn relatie niet nog een stapje verder. Ben dominant, maar kan ook van rol wisselen.
Onderdanig en af en toe dominant
Ik ben Dieneke een secretaresse en kick er op om sex te hebben met gebonden mannen. Het is gewoon opwindend om alles stiekem te doen naar hotels in de auto noem het maar op mogelijkheden genoeg. Zelf heb ik geen man. En het geeft gewoon een voldoening om een man te geven wat hij mist in een relatie. Ben jij wel geintresseerd laat dan wat achter. X
Ik wil het nu, ik wil het iedere dag. Ik wil het vaak, te vaak naar mijn exman zijn zin. Maar ik zal toch heus niet de enige zijn die zo een libido heeft? Het is echt hoog heb ik begrepen. Is er iemand die dit wel kan bijbenen?
Als jij mij eens met jouw auto komt ophalen, of als jij geen auto hebt ik jou kant uit komt. En ik jou eens lekker geil begin te pijpen, heel rustig totdat wel een mooi plekje hebben gevonden waar wij stil kunnen staan? En als wij dat plekje eenmaal gevonden hebben..