Mijn Meester heeft me verlaten voor een Vanilla relatie. Ik wil daar never aan beginnen want ik heb de pijn, vernedering en de ruige sex gewoon nodig. Ik zoek hier dus een nieuwe Meester die dat met mij zou willen.
Vrijpartij met geile moeder TeefThelma van 40 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Stephanie41 (49)
★★★★☆
Lekker geile weduwe zoekt een pleziertje. 1 keer seks of vaker maakt me niet uit, maar even goed genieten is wel weer hard nodig omdat ik nu helaas al een tijdje droog sta.
een beetje vreemd maar wel lekker, dat zeggen ze vaak over mij, zelf vind ik dat ik een levenslustige meid ben, eigenzinnig en dat ik lekker doe wat ik wil, wat mij gelukkig maakt zonder me veel van de rest aan te trekken. Als me dat een beetje vreemd maakt, prima hoor.
Single, kinderloos, een drukke baan en sinds een jaar ook seksloos. Dat hoeft voor mij niet langer meer en ben dus echt druk en actief op zoek naar iemand waarmee ik van bil kan gaan. Wel met respect voor elkaar. Ik behandel iemand anders zoals ik zelf ook wil behandeld worden.
Verlaten door mijn man omdat ik na de zwangerschappen van onze kinderen het extra gewicht er niet meer af heb gekregen. Zijn verlies... Maar als alleenstaande moeder heb ik ook af en toe mijn volwassen pleziermomentjes nodig dus vandaar dat ik hier gekomen ben.
De een noemt het stevig, de ander weer dik, ikzelf omschrijf mij het liefst als een volle vrouw. Enkel als subje noem ik mij Dikzeugje.
Ik heb echter wel een wellicht vreemde wens en dat is dat mijn man mag toe kijken naar hoe u mij straft en vernederd. Desgewenst zal hij u verbaal helpen