Gebonden met gagbal en dan meerdere gedwongen orgasmes, daar ben ik geschikt voor en natuurlijk voor alle andere ideeën die u zich kunt bedenken. Onderdanig sletje zoekt een harde Meester.
Lange tijd heb ik mijzelf weggecijferd in een slecht huwelijk. Puur voor de kinderen. Nu die een beetje ouder en zelfstandiger zijn toch de scheiding aangevraagd en dat had ik veel eerder moeten doen. Ik voel me weer wat waard en vind dan ook dat het nu tijd is voor mijzelf. Goede sex heb ik al in geen jaren meer gehad en zeker niet op de manier hoe ik het het liefst heb. Hopelijk is hier een man die dezelfde voorkeuren heeft.
Mijn huidige SM Meester heeft geen gelegenheid meer om mij te ontvangen en ik zou dus graag een nieuwe SM Meester vinden via hier. Ik heb ervaring en kan mij zeer onderdanig gedragen tegenover U.
Met een zak over mijn hoofd en aan een ketting kan ik geen kant op en heb ik geen idee wat je met me gaat doen. En daar word ik heel erg geil van. Ik ben ontzettend benieuwd naar wat je allemaal voor me in petto hebt, Er is niet veel wat mij te ver gaat maar natuurlijk bespreken we eerst even onze grenzen.