Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..
Mag ik er ook nog eens gebruik van maken? Van een goede piemel wel te verstaan? Heb jij een goede piemel en kun jij al mijn gaatjes vullen? Geef jij me alles wat ik al die jaren tekort kwam? Ik ben een paar handen vol, weet jij dit te waarderen?
Ik ben in een woord gewoon lekker geil! Altijd in een stoute bui en speel ook regelmatig met mijzelf. Ik hoef even geen relatie, ik ben pas uit elkaar en heb gewoon zin om lekker uit mijn dak te gaan en te genieten. Kan jij mij laten genieten met een one night stand?
We willen allebei sex. Zijn allebei geil. Willen allebei neuken en zaad en kut sappen proeven. En toch zijn we nog niet eens bezig. Ondertussen speel ik gewoon met mijn kutje in de hoop dat je het wel snel over komt nemen. Ik heb namelijk reuze veel zin in een pik!!