Ik ben opzoek naar een man en een dame die graag een trio met mij willen en ook veel durven. Maar alleen een dame is ook goed of alleen een man. man, vrouw of een stel voor trio gezocht. Kinkysex is meer mijn ding.
Lekker speels en lekker mollig thats me!! Dweni is mijn naam en ik zoek een eigen mannetje die heerlijk met mij van bil gaat! Geen vluggertje maar lekker lang genieten! Ik ben overal voor in, wil ook graag op mijn volle billen geslagen worden als je me lekker op zn hondjes gaat nemen.
Super leuk mens, overdag vlot en braaf en helemaal onder controle te houden. Maar als de schemer valt begint er iets te jeuken, het is onhoudbaar. Jarenlang werd hier met veel zorg een aandacht wat aan gedaan. Maar inmiddels ben ik toe aan een nieuwe die de controle er bij me uit kan binden, trekken, duwen en vullen.
een beetje vreemd maar wel lekker, dat zeggen ze vaak over mij, zelf vind ik dat ik een levenslustige meid ben, eigenzinnig en dat ik lekker doe wat ik wil, wat mij gelukkig maakt zonder me veel van de rest aan te trekken. Als me dat een beetje vreemd maakt, prima hoor.
Ben in een relatie, maar mijn vriend heeft te weinig zin in sex met mij, om mijn seksuele behoeftes te kunnen bevredigen. Daarom hier eens loeren naar een geile, discrete man die mij wel lekker heftig kan neuken en laten klaarkomen..