Tijd voor een nieuwe slaaf, de vorige ging trouwen en durfde zijn huwelijk niet langer op het spel te zetten, het mietje! Brave slaaf gezocht voor langere tijd en meerdere sessies!
Gescheiden en niet meer de jongste. Dat maakt het natuurlijk niet zo makkelijk voor mij om een lekkere vent te vinden maar toch zoek ik hier. Ik zoek eigenlijk een jongere man die me komt verwennen.
Ik ben een onderdanige vrouw die thuis niet aan haar trekken komt.Ik had een MR maar wegens verhuizing kan ik helaas niet meer dienen bij hem. Hopelijk vind ik hier een nieuwe meester
Hmm, ik verlang er naar om weer eens een lekkere lul diep in mijn poes te voelen. Ik zoek wel een vaste sekspartner want ik ben van mening dat je op die manier elkaars lekkere plekjes beter weet te vinden.
Gehuwd maar sinds mijn man in een depressie is beland kan hij nergens meer energie voor opbrengen. Waar wij eerder minstens drie maal per week sex hadden is dit nu 0 geworden. Ik ben er al eens over begonnen en dat mondde uit op een flinke ruzie. Om verdere confrontatie te vermijden zoek ik hier dus naar iemand die wel af en toe wil afspreken voor sex. Wel discreet aub.