Kortom, ik ben op zoek naar een meester die er voor mij kan zijn als ik iemand nodig heb om regels en consequenties te stellen, omdat ik stout ben en me beloon als ik het tegenovergestelde doe.
Mag ik er ook nog eens gebruik van maken? Van een goede piemel wel te verstaan? Heb jij een goede piemel en kun jij al mijn gaatjes vullen? Geef jij me alles wat ik al die jaren tekort kwam? Ik ben een paar handen vol, weet jij dit te waarderen?
Goedenavond (het is nu avond terwijl ik mij aanmeld) Ik ben Jojanneke. Ik ben eigenlijk opzoek naar de ware liefde maar zolang ik die niet kan vinden heb ik wel mijn behoeftes die ik wil vervullen.. Ik hou er van als ik een beetje de dominante rol mag nemen tijdens de seks. Stiekem moet ik nu blozen want als je me leert kennen zul je dat niet zo 1 2 3 verwachten.
Hallo leuke mannen. Ik ben Deborah en ben sinds anderhalf jaar weer vrijgezel. Ik kan me prima alleen redden en eenzaam ben ik ook echt niet. Ik zou alleen wel liegen als ik zeg dat ik alsnog een bruisend seksleven heb. Dat is namelijk het enige puzzelstukje dat ontbreekt en ik zou het graag vinden. Daarom ben ik op zoek naar een man voor een vaste seksrelatie. Het liefst wel met een ongebonden man want ik bedrieg niet graag een andere vrouw.
Als iemand jou verzoekt om hard, keihard. Snap jij dan wat dat werkelijk inhoudt? Ik wil niet weer zo een halfbakken neppe meester die zelf nog een halve leerling is. Ik ben namelijk geen leerling meer. Al jaren is dit een lifestyle voor me, ik moet het hebben anders ben ik niet compleet.