Gratis Aanmelden

Sexdate met sexy vrouw (46)

LangdurigGenieten (46)

Ik ben supergoed in pijpen.. Neem het liefste een harde grote pik, lekker diep in mijn mondje, tot diep in mijn keeltje en zuig je helemaal leeg! Daarna maak ik je opnieuw weer zo hard als steen en verwacht ik dat je mij een lange, heerlijke neukbeurt geeft als bedankje voor mijn pijpkunsten. Zin gekregen na het lezen van mijn profieltje? Dan moest je maar eens van je laten horen, niet waar?

Maak contact met haar

  1. Naam: LangdurigGenieten
  2. Leeftijd: 46 Jaar
  3. Woonplaats: Zaanstad
  4. Koppel: Ja
  5. Verjaardag: Offline
  6. Masturberen: Vaak
  7. Relatie: Sexdate
  8. Ontknapingem: Ja
  9. Anaal: Ja
  10. Slikken: Nee
  11. One-night-stand: Ja
  12. Laatst online: Vandaag
Sexdate met sexy vrouw LangdurigGenieten van 46 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Estelle45 (39)
★★★★☆
Hoi, ik ben Estelle, een ondeugende en getrouwde vrouw. Vaak ben ik alleen thuis mijn man is veel op reis voor zaken. Nu mis ik het erotische heel erg dus zoek ik een ruimdenkende, geile man die mij deze dagen wil komen vermaken.
Neuken met lekkere moeder
Sabje (38)
★★★★★
Ik ben wel een paar kilootjes te zwaar maar zo is het nu eenmaal.
Vrijpartij met lekkere moeder
Ilona30 (44)
★★★★☆
Ik ben geen moeder maar wordt wel vaak een milf genoemd. Ik vind het een eer maar helaas is er dan niemand die eens door pakt om me lekker te neuken. Heb jij die wens wel?
Sexdating met corpulente vrouw
Sandra40 (43)
★★★★☆
Een onderdanige vrouw in je bed hebben is toch de droom van vele mannen heb ik mij laten vertellen. Wil jij een vrouw hebben die jou in alles zal gehoorzamen, dan heb je mij. Het maakt mij niet uit hoe je wil genieten en wat je op het gebied van seks wil doen. Ik ben voor alles te vinden. Omdat ik een onderdanige vrouw ben, heb ik liever een dominante man. Dan zal ik uitgebreid kunnen genieten. Wel heb ik een klein probleempje. Ik heb een dochter en zij weet hier niets van. Ze mag er ook niet achter komen. Daarom kan ik je niet thuis ontvangen. Hopelijk zal dit geen sta-in-de-weg zijn. Voor de rest maakt het mij niets uit. Of ik naar jou toe moet komen of dat we ergens anders moeten afspreken.
Sexdating met dikke moeder
Hilde65 (42)
★★★★★
Ik ben waarschijnlijk niet de knapste of de lekkerste, dat weet ik maar ik ben wel geil en dat is toch ook belangrijk? Ik ben al een tijd single dus heb ook al een tijd geen seks meer gehad, dat moet veranderen.
Daten met corpulente moeder
Ritz (44)
★★★★☆
Gehuwde dame op zoek naar een dominante man. Ritz is niet mijn echte naam trouwens, het is mijn slaven naam die mijn man me gegeven heeft, net als het hotel, is het onwijs lekker om in mij te komen.
Orgie met vette vrouw
Mirre
★★★★★★★★★☆
Is hier iemand aanwezig die een serie laurieren wil komen snoeien bij mij thuis? En daarna een beloning in ontvangst wil nemen in natura? Het gaat om 11 meter aan laurieren.
Neuken met Mirre
Mariken
★★★★★★★★★☆
Ik ben op zoek naar een man die erotische massages geeft, met olie en eventueel met objecten. Ik heb een heel gevoelig lijf en houd van langdurige massages.
Neuken met Mariken
Marieke
★★★★★★★★★☆
Wat als jij nou eens mijn huishouden komt doen en daarna wacht ik op jou in mijn bed en gaan we samen plezier beleven? Dit is een fantasie die ik al een tijdje heb...
Neuken met anaal met Marieke
Yeske
★★★★★★★★★★
Ik zou heel graag een helpende hand wil krijgen bij het compleet schoonmaken van mijn koelkast en vriezer. Dan wil ik je daarna wel een blowjob geven, bij wijze van beloning.
Blowjob met Yeske
© 2026 dikkesexdating.nl