Ben jij net als ik ook op zoek naar een beetje meer spanning in je leven geef me dan snel een berichtje, kunnen we de spanning samen op zoeken. Ook op zoek naar een beetje meer spanning in je leven?
Lekker speels en lekker mollig thats me!! Dweni is mijn naam en ik zoek een eigen mannetje die heerlijk met mij van bil gaat! Geen vluggertje maar lekker lang genieten! Ik ben overal voor in, wil ook graag op mijn volle billen geslagen worden als je me lekker op zn hondjes gaat nemen.
Wat ik me laatst toch meemaakte…. Ik zal je de details besparen maar dat moet in ieder geval nooit weer op die manier. Vraag me af waarom ik zo een freak aantrok. Ik kan echt wel wat hebben hoor en ben ook zeker open minded te noemen maar dit ging voorbij al mijn grenzen. Dus poging nummero zoveel. Nu eens een normale man? Als die nog bestaan?
Hi daar! Gaan we dit allemaal even snel doorlopen? Zo van dit ben ik en dit kun je verwachten? Zou fijn zijn want ik heb hartstikke zin in een heet avontuur met een bijna wildvreemde!
Met een zak over mijn hoofd en aan een ketting kan ik geen kant op en heb ik geen idee wat je met me gaat doen. En daar word ik heel erg geil van. Ik ben ontzettend benieuwd naar wat je allemaal voor me in petto hebt, Er is niet veel wat mij te ver gaat maar natuurlijk bespreken we eerst even onze grenzen.
Ik fluister je dit even toe, want ik doe het stiekem. Zullen we alles doen wat bij de wet verboden is? Eigenlijk weet ik niet precies of deze dingen verboden zijn maar je snapt wat ik bedoel? Ik ben zeer onderdanig en heb een harde hand nodig. Kan het bij jou?