Ik wens gebruikt en genomen te worden. Blinddoek me, gag me en ram die hete, harde grote paal in mijn strakke kut of kont en ga lekker wild te keer op mijn geile lichaam. Harde, geile lust meester?
Ik ben een onderdanige vrouw die thuis niet aan haar trekken komt.Ik had een MR maar wegens verhuizing kan ik helaas niet meer dienen bij hem. Hopelijk vind ik hier een nieuwe meester
Mijn huidige SM Meester heeft geen gelegenheid meer om mij te ontvangen en ik zou dus graag een nieuwe SM Meester vinden via hier. Ik heb ervaring en kan mij zeer onderdanig gedragen tegenover U.
Single zijn heeft voordelen maar ook nadelen. Ik vind genieten van alles met een leuke, spannende man altijd leuk maar de vrijheid vind ik ook wel heel erg prettig. Daarom zoek ik naar een FWB, wanneer we zin hebben in gezelligheid, sex, lol dan zoeken we elkaar op. Hebben we geen zin, zijn we elkaar niets verplicht. Voor mij een droom, zorg jij ervoor dat die uitkomt?
Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..