Dat is spanning zoek zal wel duidelijk zijn. Alleen niet zomaar wat spanning. Laat je fantasie maar gaan en wie weet word jij wel mijn meester en ik je nederige slaafje.
Klaarkomen met dikke moeder Slavou van 43 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Annelienlaatzichzien (41)
★★★★☆
Waar ik ontzettend geil van word, is in sexy lingerie rondlopen. Ik voel de blikken dan op mijn lichaam en word daar zo geil van! Aan wie mag ik mijn lichaam tonen?
Mijn onderdanigheid kent geen grenzen, in de juiste handen wel te verstaan. Menig man geeft het niet naar mijn wensen, dus dit is mijn poging naar een echte dom. Wat is een echte dom? Dat zou ik niet uit hoeven leggen als je er eentje bent. Een blik op mij zou jou voldoende inzicht moeten geven op wat ik wens, nodig heb en te geven heb.
De een noemt het stevig, de ander weer dik, ikzelf omschrijf mij het liefst als een volle vrouw. Enkel als subje noem ik mij Dikzeugje.
Ik heb echter wel een wellicht vreemde wens en dat is dat mijn man mag toe kijken naar hoe u mij straft en vernederd. Desgewenst zal hij u verbaal helpen
Ik verwachtte dat ik wel zonder de sm zou kunnen toen mijn vriend er met een ander vandoor ging, maar mijn lichaam vraagt er gewoon om om ondergeschikt te zijn. Een nieuwe meester die mij gebruikt en opdrachten geeft. Ik heb best wel weer foute dingen gedaan waar ik voor gestraft moet worden. Ik beloof alles te doen wat u mij opdraagt.
Ben in een relatie, maar mijn vriend heeft te weinig zin in sex met mij, om mijn seksuele behoeftes te kunnen bevredigen. Daarom hier eens loeren naar een geile, discrete man die mij wel lekker heftig kan neuken en laten klaarkomen..