Dat is spanning zoek zal wel duidelijk zijn. Alleen niet zomaar wat spanning. Laat je fantasie maar gaan en wie weet word jij wel mijn meester en ik je nederige slaafje.
Ik ben bereid mijn oude sub op te geven voor een beginnend of een middelmatig ervaren Meester. Mijn subje dient me al enkele jaren en ik heb er geen zin meer in. Welke Dominant neemt haar van mij over?
Als jij mij eens met jouw auto komt ophalen, of als jij geen auto hebt ik jou kant uit komt. En ik jou eens lekker geil begin te pijpen, heel rustig totdat wel een mooi plekje hebben gevonden waar wij stil kunnen staan? En als wij dat plekje eenmaal gevonden hebben..
Hoiii ik ben hier stiekem omdat mijn man dit niet mag weten. Hij kan nogal jaloers zijn en bezitterig maar geeft mij niet wat ik wil en nodig heb daarom zoek ik iets voor daarnaast. Mijn man is veel weg voor zijn werk en dan ben ik alleen thuis. Heb jij zin in een stiekem avontuur?
Hou jij ook wel van een beetje houvast? Nou dan ben je bij mij aan het goede adres. Want ik heb een maatje meer. Maar ik heb energie voor 10 zeker tijdens de seks. Dus heb jij net zoveel zin als ik? Dan wacht ik op je mailtje oke?