Dat is spanning zoek zal wel duidelijk zijn. Alleen niet zomaar wat spanning. Laat je fantasie maar gaan en wie weet word jij wel mijn meester en ik je nederige slaafje.
Als jullie eens wisten hoe heet ik wel niet sta dan zat jij nu echt niet meer rustig naar je schermpje te kijken. Kan zelf niet meer stil zitten en ben alleen nog maar aan het wiebelen. Kijk de hele dag op de klok en wanneer mijn werkdag er op zit, race ik naar huis om mijzelf te blussen onder de douche. Daar moet nu toch echt een keer een man naar kijken.
Een paar handjes extra, een goede vulling, een man die van eten houdt net als mij. Ik heb het nooit goed gekregen en het beest in me is los.
Je hoeft me niet te temmen, je mag me gebruiken en verwennen en dat doe ik ook bij jou. Zijn er nog mannen die van een maatje meer houden?