Dat is spanning zoek zal wel duidelijk zijn. Alleen niet zomaar wat spanning. Laat je fantasie maar gaan en wie weet word jij wel mijn meester en ik je nederige slaafje.
Dwing me naakt in mijn latex-pakjes en neem me mee naar een rustig maar openbare plek, laat me doen wat je wilt en zo geil heb je een vrouw nog nooit mee gemaakt.
Nog erg gewillig en lekker rijp. Mijn eigen sexleven staat op een laag pitje en ik vind het veel te vroeg om alles te laten zitten! Ik wil behagen worden en ik word er gek van als jij met mijn geile borsten speelt.
Ik wil een man die lekker veel geeft en zelf ook kan genieten. Iemand die helemaal in mij op gaat en het spannend vindt om een avontuurtje aan te gaan.
Beschouw mij als niks waard. Bind mij vast, hang mij op, gebruik mij, straf mij. Ik verdien niks dan pijn en angst. Ik verdien je blik niet. Ik verdien je speeltjes niet. Ik ben overgeleverd aan je genade. Vind jij dat ik niks verdien?
Net gedumpt door mijn ex, nu dus tijd voor mezelf en daar ga ik van genieten ook! Misschien met jou als jij me mee neemt voor een drankje en me daar terplekke zou gaan opgeilen en verleiden??