Wil de touwtjes uit handen geven. Sta voor veel open. Een beetje kinky en bijvoorbeeld sm buiten in een bos vind ik ook een opwindend idee. Wel wil ik zeggen dat ik in een relatie zit, en dat ook wil blijven.
Lekker geile weduwe zoekt een pleziertje. 1 keer seks of vaker maakt me niet uit, maar even goed genieten is wel weer hard nodig omdat ik nu helaas al een tijdje droog sta.
Trots dat ik eindelijk gescheiden ben en verder kan met mijn leventje. Hopelijk met een andere man die me wel goed en fijn kan behandelen in de slaapkamer, want het gaat mij voorlopig enkel maar om het genot! Geen relaties, geen verplichtingen naar elkaar oke?
Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..