Wie helpt me om avontuur te vinden? Ik zit een beetje vast in de sleur en ik wil er graag uitgeraken. Misschien met hulp van jou? Wie biedt avontuur zonder verplichtingen?
Klaarkomen met corpulente moeder GeileAvonturen van 42 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
KanTegenEenStootje (46)
★★★★★
Je bent een vrouw en je wilt wat en dan is het een aardig groot probleem als je het thuis niet naar je zin krijgt. Tsja, wat moeten we dan? Even buiten de pot piesen? Oh nee, dat kan ik niet want ik heb geen slang. Maar jij wel! Heb jij al eens buiten de pot gepiest of ben je eeuwig vrijgezel?
Omdat standaard mij niet dient. Omdat gewoon niet fijn genoeg meer is. Om dit alles en nog veel meer wil ik mij volledig overgeven aan hij die mijn toekomste dom te zijn. Ik zal luisteren, ik zal smeken, ik zal met alle passie in mijn lijf dienen tot ik er spreekwoordelijk bij neerval. Heb jij ooit zo een slet tot je verzameling mogen rekenen?
Ik ben toen mijn man ziek werkt natuurlijk bij hem gebleven. Helaas zat seks er niet meer in. Nu ik weduwe ben kan ik niet wachten om weer flink genomen te worden. Ik hou van pijpen en sperma slikken en mijn poesje likken mag natuurlijk ook niet ontbreken.
Wie heeft er zin in een rijpe vrouw met veel ervaring en passie? Deze vrouw zoekt een ervaren man die er geen genoeg van kan krijgen. Genoeg waarvan vraag je je af? Ik kan best in details treden als je dat lekker vind om te lezen. Of misschien is dit wel een beter idee. We praten er niet over maar gaan het gewoon doen?
Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..
een beetje vreemd maar wel lekker, dat zeggen ze vaak over mij, zelf vind ik dat ik een levenslustige meid ben, eigenzinnig en dat ik lekker doe wat ik wil, wat mij gelukkig maakt zonder me veel van de rest aan te trekken. Als me dat een beetje vreemd maakt, prima hoor.