Wie helpt me om avontuur te vinden? Ik zit een beetje vast in de sleur en ik wil er graag uitgeraken. Misschien met hulp van jou? Wie biedt avontuur zonder verplichtingen?
Een paar handjes extra, een goede vulling, een man die van eten houdt net als mij. Ik heb het nooit goed gekregen en het beest in me is los.
Je hoeft me niet te temmen, je mag me gebruiken en verwennen en dat doe ik ook bij jou. Zijn er nog mannen die van een maatje meer houden?
Gescheiden en tijd voor mezelf. Ik zoek ter afleiding en voor mijn geile lusten die haast niet te bedwingen zijn, een heerlijke geile man die een vollere dame wel kan waarderen.
Het is een beetje saai geworden, hij loopt de kantjes ervanaf om het zo maar te zeggen. Ik vermoed te weten waarom, maar ik heb geen zin om een discussie ervan te maken. In plaats daarvan steek ik mijn energie liever in lekkere dingen voor mezelf.
Mijn vriend weet van mijn onderdanige wensen. Hij kan er niets mee maar ik mag van hem wel een Meester dienen een a twee keer per maand. Mocht u zoeken naar een sletje voor een a twee keer per maand, mag ik me dan eens bij u komen aanbieden?