Wie helpt me om avontuur te vinden? Ik zit een beetje vast in de sleur en ik wil er graag uitgeraken. Misschien met hulp van jou? Wie biedt avontuur zonder verplichtingen?
Klaarkomen met corpulente moeder GeileAvonturen van 42 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
GeileSoof (40)
★★★★★
Mijn man is lief, leuk en lekker hoor maar in bed stelt het niet al te veel meer voor. Ten eerste is hij klein geschapen en dat was nooit echt een probleem omdat hij dat altijd ruimschoots compenseerde, maar de laatste tijd neemt hij die moeite niet meer waardoor ik al een hele tijd niet echt meer geniet van onze sex. Daarom zoek ik een discrete lover om een buitenechtelijke affaire mee te beginnen.
Na een zeer teleurstellend huwelijk, waar we ook geen woorden meer aan gaan verspillen is het tijd voor heerlijke jaren! Ik ben inmiddels alweer een tijdje alleen en het begint erg koud te worden tussen de lakens. Daar zou ik graag wat verandering in willen brengen.
Verlaten door mijn man omdat ik na de zwangerschappen van onze kinderen het extra gewicht er niet meer af heb gekregen. Zijn verlies... Maar als alleenstaande moeder heb ik ook af en toe mijn volwassen pleziermomentjes nodig dus vandaar dat ik hier gekomen ben.
Ik dacht ik ga mezelf eens een cadeau geven. Een sexy man in een doos met een strikje erom heen, die mij eens goed verwend. Maar, een man die geil. gewillig, gezellig, eerlijk en netjes is, waar het ook mee klikt is ook al helemaal top. Nu hopen of er ook nog zon man hier tussen zit die ik eens flink mag uitpakken en pakken!
Ik ben een onderdanige vrouw die thuis niet aan haar trekken komt.Ik had een MR maar wegens verhuizing kan ik helaas niet meer dienen bij hem. Hopelijk vind ik hier een nieuwe meester
Altijd maar druk geweest voor mijn zin, werd er door opgeslokt. Een zeer dominante man waardoor ik mezelf echt een tijd kwijt ben geweest. Inmiddels gelukkig gescheiden en klaar voor een nieuw hoofdstuk. Ik heb nu zelf de touwtjes in handen, nou ja beter gezegd heb ik hele geile touwtjes in handen.