Wie helpt me om avontuur te vinden? Ik zit een beetje vast in de sleur en ik wil er graag uitgeraken. Misschien met hulp van jou? Wie biedt avontuur zonder verplichtingen?
Kruipend kom ik tot je. Smekend wanneer jij dat van mij verlangt. Likkend en zuigend daar waar jij mijn tong wilt hebben. Zeg het me, draag het me op, ik wil het doen. Geen taboe is mij teveel, logische grenzen daargelaten. Welke ervaren dom heeft ruimte om mij onder zijn hoede te nemen?
Ik heb eigen hand gemaakte speeltjes, een ruime kelder en natuurlijk alle tijd van de wereld om jou eens goed onderhanden te nemen. De vraag is alleen, durf jij wel?
Lange tijd heb ik mijzelf weggecijferd in een slecht huwelijk. Puur voor de kinderen. Nu die een beetje ouder en zelfstandiger zijn toch de scheiding aangevraagd en dat had ik veel eerder moeten doen. Ik voel me weer wat waard en vind dan ook dat het nu tijd is voor mijzelf. Goede sex heb ik al in geen jaren meer gehad en zeker niet op de manier hoe ik het het liefst heb. Hopelijk is hier een man die dezelfde voorkeuren heeft.
Soort van uit elkaar soort van nog bij elkaar. Het schiet niet op. De toekomst is erg rumoerig. Daarom heb ik ontspanning nodig. En wel zo snel en zo veel mogelijk. Zit hier een ongecompliceerde hete man die dit in orde kan maken?