Dwing uw harde, hete genotsknots maar diep mijn mondje in. Duw uw ballen erbij in of laat me uw sterretje eens goed schoon likken. Ik zoek een dominante heer, die oraal geil is, voor het geval dat nog niet duidelijk was..
Het is een beetje saai geworden, hij loopt de kantjes ervanaf om het zo maar te zeggen. Ik vermoed te weten waarom, maar ik heb geen zin om een discussie ervan te maken. In plaats daarvan steek ik mijn energie liever in lekkere dingen voor mezelf.
Kruipend kom ik tot je. Smekend wanneer jij dat van mij verlangt. Likkend en zuigend daar waar jij mijn tong wilt hebben. Zeg het me, draag het me op, ik wil het doen. Geen taboe is mij teveel, logische grenzen daargelaten. Welke ervaren dom heeft ruimte om mij onder zijn hoede te nemen?
Het perfecte lichaam heb ik niet maar wat maakt het uit als jij helemaal je ding mag doen. Mij eerst blinddoeken en dan neuken. Ik zal het wel allemaal ondergaan.
Als jullie eens wisten hoe heet ik wel niet sta dan zat jij nu echt niet meer rustig naar je schermpje te kijken. Kan zelf niet meer stil zitten en ben alleen nog maar aan het wiebelen. Kijk de hele dag op de klok en wanneer mijn werkdag er op zit, race ik naar huis om mijzelf te blussen onder de douche. Daar moet nu toch echt een keer een man naar kijken.