Zit je nu mijn profiel te lezen zonder dat je dat gevraagd hebt? Alleen als ik jou mag gebruiken is dat toegestaan, begrepen?
Je bent een volgzame slaaf die niet twijfelt om mijn bevelen te gehoorzamen.
Afspreken met dikke moeder BraveSlaafGevraagd van 38 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
AndereMeester (49)
★★★★☆
Mijn huidige SM Meester heeft geen gelegenheid meer om mij te ontvangen en ik zou dus graag een nieuwe SM Meester vinden via hier. Ik heb ervaring en kan mij zeer onderdanig gedragen tegenover U.
Het is een beetje saai geworden, hij loopt de kantjes ervanaf om het zo maar te zeggen. Ik vermoed te weten waarom, maar ik heb geen zin om een discussie ervan te maken. In plaats daarvan steek ik mijn energie liever in lekkere dingen voor mezelf.
Zo jammer dat de meeste mannen in hokjes denken.. Altijd maar denken dat de perfecte types de perfecte seks leveren.. Dat is de reden dat ik dus meestal naast de pot pis, want ja, mijn uiterlijk is niet perfect! Dat is dus de reden dat ze weigeren te geloven dat ik een beest een in bed ben..