Hi, ik zoek een discrete man om eens anaal sex mee te beleven. Mijn vriend wil daar niet aan maar ik moet het zo af en toe eens in mijn poep voelen.. Welke man houdt we wel van anaal sex?
Pijpen zonder condoom, intiem kan met of zonder ik ben netjes getest bij GGD, hou van anaal, beffen rimmen spanking bij jou of mij zachtjes fisten alleen vaginaal, verder kan je met me zoenen, tongen en in mijn mondje klaar komen. Ik slik ook en daar hou ik van.
Op de boerderij is waar het gebeurt. Alle ruimte op het platteland voor ondeugende spelletjes. En wat hebben we al leuke meegemaakt. Alleen ben ik nu wel uitgespeelt met de lokale jongens. Heb ik ze opgebruikt? Hahaha, nou wel zoiets. Iedere dag biefstuk verveelt ook toch? Ben jij nou een biefstuk met een ander sausje?
Nou doe dit voor het eerst dus heb een beetje geduld met mij. Zoals je kan zien heb ik een lekker figuurtje en zoek ik een lieve man die mij eens flink wil verwennen.
Ik zal er maar gelijk open over zijn, ik ben in een relatie. Maar ik zit er totaal niet meer in met mijn gevoel en de liefde wordt met de dag minder. Helaas ben ik alleen niet sterk genoeg zelf weg te lopen, ik wil hem eerst helemaal uit me hoofd hebben. En daarom ben ik hier. Ik zoek een leuke man die geen problemen heeft een getrouwde vrouw te plezieren. En te laten zien hoe lekker seks ook alweer kan zijn. Dus voel jij je aangesproken?
Met mij kan je je aan alles verwachten, echt heel voorspelbaar ben ik niet. Wil ik het vandaag zacht en teder, is het morgen misschien wel hard en ruw. Vandaag liever binnenshuis in bed en morgen doen we het in de lift of in de auto op een parkeerplaats.