Ik ben Kimberly uit Kapelle, ben single en op zoek naar een leuke en spannende man. Ik zoek NIET naar bejaarden, dus helaas mannen van boven de 40, in jullie heb ik geen interesse! Leuke jonge mannen van rond mijn leeftijd pls
Hoi! Ik ben Kimberlie en als ik heel eerlijk ben, ben ik het zo zat om hier maar in mijn eentje te zitten. Ik wil een heerlijke, geile vent naast me hebben die me vastpakt, me verleid en me zegt dat ie me wilt. En dan het liefst ook nog eentje die me precies en heel uitgebreid verteld wat hij dan allemaal met me wilt gaan doen, en dat natuurlijk ook nakomt..
Ik zoek een man, iedereen zoekt een man! Of toch niet? Sommigen zoeken misschien ook eentje van hetzelfde geslacht, kan ook, alles kan! En alles mag. Als ik tegen jou zeg dat alles mag wat is dan het eerste wat er in je opkomt om met mij te doen? Ik wil je stoutste gedachte als eerste horen!
Het is mijn ultieme fantasie. Maar de meeste mannen kunnen het niet waarmaken. Sommigen deden hun best, echt, ik geef het ze na, ik respecteer de moeite die ze namen voor me. Maar het was het allemaal net niet. Daarom met de volle 100% dit besluit om iemand te vinden die me echt stevig en bruut onder handen kan nemen.