Ik ben Kimberly uit Kapelle, ben single en op zoek naar een leuke en spannende man. Ik zoek NIET naar bejaarden, dus helaas mannen van boven de 40, in jullie heb ik geen interesse! Leuke jonge mannen van rond mijn leeftijd pls
Blij en vrij en op zoek naar nieuwe avonturen. Wat deze avonturen zijn? Nou ik dacht zo aan heel veel speeltjes uitproberen en misschien een blinddoek en handboeien hier en daar? Grenzen verleggen, dingen uitproberen. En wat heb ik daarvoor nodig? Ik denk eigenlijk een man met ervaring in dit soort praktijken. Hoe kan ik die vinden, een eerlijke poging hier maar dan.
Ik ben best trots op mijn lekkere kontje, ik krijg er heel veel complimentjes over =) Het enige dat mijn kontje niet krijg is de juiste aandacht. Weet jij wat ik nodig heb?
Als sub hoef je even niet meer na te denken en je groot te houden, je mag weer even kind zijn of klein, er wordt -liefdevol- voor je gezorgd. DAT IS WAT IK ZOEK!
Ik wil iets van je. Het is hopelijk niet al teveel gevraagd? Ik wil graag gebruik maken van je lichaam. In ruil daarvoor mag je ook gebruik maken van de mijne. Maar we beloven elkaar dat we het goed doen bij elkaar, dat we naar elkaars wensen en fantasieen luisteren. Dat we de hele wereld om ons heen afsluiten en dan heerlijk bezig kunnen zijn met alleen elkaar.
De meeste mannen vinden mij nogal dik opgemaakt en een beetje extreem. Dat in nu juist zo leuk aan mij. Ik durf mezelf te laten zien zoals ik ben en hoop dat jij dat ook kunt. Je hoeft geen wereldverbeteraar te zijn maar wel oprecht. Ik hoop dat jij je op je gemak voelt bij mij.