Ik ben Kimberly uit Kapelle, ben single en op zoek naar een leuke en spannende man. Ik zoek NIET naar bejaarden, dus helaas mannen van boven de 40, in jullie heb ik geen interesse! Leuke jonge mannen van rond mijn leeftijd pls
Ik zoek niets bijzonders, niets speciaals. Ik wil gewoon genieten van heerlijke sex! En dat kan iedere man mij wel geven want ik kan super gemakkelijk klaarkomen..
Ik ben gek op anaal. Het liefst meerdere keren per dan en helemaal als ik eigenlijk naar de wc moet. Als je me op bed vastbindt dan kun je me zo uren laten liggen en meerdere keren misbruiken.
Echt fanatiek op zoek ben ik niet, maar wie wel? Leuke man met gelijkwaardigheid, hygiene, respect, enig niveau, humor..je kent het wel, de bekende trefwoorden. Ontspannend een avond in te gaan zonder verwachtingen, zodat we beiden verrast kunnen worden.
Welke man heeft net zoals mij een hekel aan condooms? Ik vind het totaal niet lekker waardoor ik dus ook minder van sex geniet! Ik laat me wel regelmatig testen en ik ben helemaal schoon dus je hoeft nergens bang voor te zijn.
Wie ik ben, dat doet er niet echt toe! Wat ik voor je kan en wil betekenen, des te meer. Ik hou van pijpen, van sperma in mijn mond, dus het enige wat ik van je wil vragen is of jij bij me wilt komen, je broekje open wilt doen en mij lekker mijn gaan zou willen laten gaan..