Lekker neuken met dikke meiden en vette vrouwen die heel graag sex willen hebben met hete kerels die eens goed los willen gaan in bed met een dikke vrouw!
SingleInSexNood (29)
★★★★☆
Single in SEXNOOD, dat zegt meer dan genoeg over mij lijkt me zo?
Gretig is het woord denk ik waar hij mij altijd mee beschreef. Maar ik denk dat hij er niet meer tegenkon. In mijn ogen was ie dus gewoon niet mans genoeg. Is dat erg kort door de bocht? Ik heb gewoon nodig wat ik nodig heb nietwaar?
Ik ben met name op zoek naar een D/S-relatie. Ik vind het niet erg als je onervaren bent of een beperkt begrip hebt, want we kunnen samen leren. Zou het leuk vinden om eerst met u bekend te raken en te zien waar het ons naartoe kan brengen.
Tja wat moet ik hier nou over mijzelf vertellen. Geen idee eigenlijk want ik weet niet wat jij zou willen weten. Ik heb me ingeschreven om af en toe een leuke date te hebben, dit mag ook een spannende date zijn als je begrijpt wat ik bedoel. Als mijn foto en mijn doel hier je aanspreekt hoop ik dat je mij ook even aanspreekt. Mocht je dan nog iets willen weten kun je het altijd vragen natuurlijk.
Hallo, ik geil op breath control. Je handen zijn gebonden, ik heb je op de een of andere manier vast, maar je hebt me wel netjes te likken. Kijk, daar kan je me voor wakker maken eh... mailen.