Mia hier op zoek, nouja, op jacht naar een leuke, lekkere neukpartij! Ik ga hier niet te lang zitten lullen, ik weet wel betere manieren om elkaar te leren kennen.. Snel afspreken?
Vrijen met bolle tiener Mia45 van 24 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Afke (21)
★★★★★
Ik heb mijn ogen al even goed de kost gegeven want damn wat lopen hier een geile mannen rond. Maar luister, ik, ik wil niet zomaar een geile man hoor! Ik wil de allergeilste! Eentje die het in zich heeft om mij helemaal binnenstebuiten te keren en wanneer ik smeek om te stoppen er dan nog een volledige ronde achteraan doet. En misschien eentje waarmee het zo klikt dat we er vaker een ding van kunnen maken samen?
Echt ik vermaak me prima in mijn eentje. Genoeg te doen, vrienden en familie zat. Alleen die liefde, dat wil niet zo lukken. En eerlijk, ik heb het voorlopig ook even opgegeven. Ik dacht, sex is wel altijd mogelijk, maar liefde van twee kanten niet. Dus waarom hou ik het voorlopig ook gewoon niet even bij alleen sex?
Ik ben een deugnietje eerste klas. Ja het is nogal wat om dat over jezelf te zeggen, maar het zijn niet mijn woorden! Het is me meerdere malen verteld. En weet je, ik ben er eentje die het graag met getrouwde of bezette mannen doet. Omdat ze tekort komen en dan extra geil zijn!
Ben ik te jong voor een datingsite? Ik vind van niet, mijn ouders wel maar jammer dan. Ik woon thuis, dus ik wil graag een man vinden die wel al zijn eigen plekje heeft. Kunnen we lekker ongestoord onze gang gaan. Wat ik lekker vind? Veel! Maar ik wil ook nog wat dingen leren. Ik houd van pijpen bijvoorbeeld, maar hoe vind jij dat het lekkerste?
Met een maatje meer vind ik het zelf heel lekker. Je kunt ruig doen maar je krijgt geen blauwe plekken. Alles deint zo heerlijk ritmisch mee. Nou, genoeg opgeschept! Ben jij nou ook geen dunnetje? Ik hou niet van die skinny kerels. Denk je leuke, gekke meid? Heb je helemaal gelijk in!
Als ik iets geil vind dan is het wel een man die na goed neuken zijn pik uit mijn poesje haalt, er een paar rukken nog aan geeft en dan zijn warme zaad helemaal over mij heen spuit. Maar voor we dit alles doen heb jij mij natuurlijk al minimaal een keertje klaar laten komen. Ik wil geen man die alleen maar aan zichzelf denkt.