Kom op mannen van Nederland, zo moeilijk moet het toch niet zijn om even een berichtje achter te laten? Want ja wie wil er nu niet neuken met zo een jonge meid? Wees een beetje snel.
Neuken met lekkere tiener Feljana80 van 24 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Marsha56 (24)
★★★★☆
Ik ben nog best jong en eigenlijk ook nog behoorlijk onervaren. Ik vind dat helemaal niet leuk en ik wil daar zo snel mogelijk verandering in brengen. Ik wil alles wel uitproberen, sta voor alles open. Heb ook wel een paar fantasieen, maar dan ga ik misschien te snel, want ik moet eerst nog meer leren.
Ik werd vandaag voor de zoveelste dag op rij weer geil wakker. En niemand waar ik even lekker bovenop kon kruipen. Och die ochtendsex, dat mis ik nog wel het meest. Of overdag. Ik ben niet zo van de avondsex, omdat je dan vaak moe bent enzo. Dus de uitdaging zal zijn wie mij dit in de ochtend en middaguren zou kunnen leveren. Beetje lastig? Sex is sex toch? Als het jou aangeboden word wat doe je dan?
Ik kan jouw gedachten lezen hoor en nee mijn borsten zijn niet nep! Ze zijn puur de natuur.. Wil jij jouw pik er eens tussen leggen om het eens te voelen?
Beetje onwennig wel om mijzelf hier aan te melden maar ik ben dan ook wel een beetje wanhopig inmiddels. Ik heb nog nooit echt een vast vriendje gehad en eerlijk gezegd ben ik ook nog totaal onervaren. Voel me daar wel een beetje onzeker over en daarom hoop ik dat dit een oplossing kan zijn.
Ik weet niet of ik je nog moet wijsmaken wat zo lekker is aan een maatje meer? Maar mocht je het nog nooit meegemaakt hebben zou ik je echt willen aanraden om eens sex met een vrouw te hebben die wat extra houvast kan bieden. Ten eerste kunnen we tegen een stootje, ten tweede is het stoten extra lekker zacht, we zijn heerlijk om tegenaan te liggen en niet onbelangrijk hebben onze kutjes ook nog eens een heerlijk zacht kussentje waar je met je eikel lekker tegenaan kunt stoten.