Kom op mannen van Nederland, zo moeilijk moet het toch niet zijn om even een berichtje achter te laten? Want ja wie wil er nu niet neuken met zo een jonge meid? Wees een beetje snel.
Neuken met lekkere tiener Feljana80 van 24 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Pascal (24)
★★★★☆
Wat ik kreeg was meer dan ik van had durven dromen. En toch stop ik nu niet meer met dromen, met fantaseren. Zoekende naar iemand die de pijn die hij me gaf kan evenaren, of wellicht kan doen overstijgen? Zoek ik dan een echte? JA, ik zoek niet alleen. Ik heb het nu meteen nodig.
Jaren heb ik gekampt met een minderwaardigheidscomplex. Ik was niet goed in leren, ben dikker dan de meeste meiden en de enige reden dat jongens met mij naar bed wilden zijn mijn dikke tieten. Niemand gaf wat om mijn mening. Nu heb ik mijn zwakte in een talent om weten te zetten. Ik ben namelijk gewoon enorm goed met onderwerpen, pleasen en kan goed omgaan met vernedering. Een Meester kan daarom met recht heel trots op mij zijn.
Echt ik vermaak me prima in mijn eentje. Genoeg te doen, vrienden en familie zat. Alleen die liefde, dat wil niet zo lukken. En eerlijk, ik heb het voorlopig ook even opgegeven. Ik dacht, sex is wel altijd mogelijk, maar liefde van twee kanten niet. Dus waarom hou ik het voorlopig ook gewoon niet even bij alleen sex?
Mhhh tja hoe breng ik dit nu even zo fatsoenlijk mogelijk…. Best lastig. Poging dan maar, ik wil neuken. Of eigenlijk geneukt worden. Zo, het hoge woord is eruit. Nu nog even iemand die er wat aan wil doen. Aan dat neuken bedoel ik.
Ik ben nog best jong en eigenlijk ook nog behoorlijk onervaren. Ik vind dat helemaal niet leuk en ik wil daar zo snel mogelijk verandering in brengen. Ik wil alles wel uitproberen, sta voor alles open. Heb ook wel een paar fantasieen, maar dan ga ik misschien te snel, want ik moet eerst nog meer leren.