Afspreken met ronde tiener BalVrouwtje van 23 en andere dikke vrouwen die sexdating zoeken!
Rina (23)
★★★★☆
Is het erg als ik het nog niet heel vaak heb gedaan? Als ik nog niet zoveel ervaring heb als andere meiden die ik hier zie? Zijn er mannen die het juist lekker vinden om het iemand met minder ervaring goed aan te leren? Niet dat was ik heb meegemaakt niet goed was, maar het was voornamelijk platte sex. Ik wil de rest ook ontdekken.
Met een maatje meer vind ik het zelf heel lekker. Je kunt ruig doen maar je krijgt geen blauwe plekken. Alles deint zo heerlijk ritmisch mee. Nou, genoeg opgeschept! Ben jij nou ook geen dunnetje? Ik hou niet van die skinny kerels. Denk je leuke, gekke meid? Heb je helemaal gelijk in!
Je natje en je droogje, heb je beiden nodig? Wellicht kan ik je in beiden voorzien? Dat zou de ideale situatie zijn, als jij ook beiden aan mij kunt aanbieden. Nou, dat was het zo een beetje wel. Verder niks bijzonders, ik ben een hartstikke leuk en een beetje een gek mens. Ben ik wat je zoekt?
Jaren heb ik gekampt met een minderwaardigheidscomplex. Ik was niet goed in leren, ben dikker dan de meeste meiden en de enige reden dat jongens met mij naar bed wilden zijn mijn dikke tieten. Niemand gaf wat om mijn mening. Nu heb ik mijn zwakte in een talent om weten te zetten. Ik ben namelijk gewoon enorm goed met onderwerpen, pleasen en kan goed omgaan met vernedering. Een Meester kan daarom met recht heel trots op mij zijn.
Mag ik lekkere vieze dingen met je doen? Dingen waarvan mijn ouders nog steeds steil achterover zouden slaan? Wil je ze ook met mij doen? Misschien is het lekkerder als jij het heft in handen neemt. Als je mij vertelt wat ik met jou moet doen en me dan zo geil maakt dat ik smeek om van alles in mijn sappige en strakke gaatjes. Wat wil je waar in stoppen?
Ik ben een deugnietje eerste klas. Ja het is nogal wat om dat over jezelf te zeggen, maar het zijn niet mijn woorden! Het is me meerdere malen verteld. En weet je, ik ben er eentje die het graag met getrouwde of bezette mannen doet. Omdat ze tekort komen en dan extra geil zijn!