Mijn naam en woonplaats zijn verzonnen om een beetje privacy te houden. Ik zoek niet echt maar ben zeker bereid gevonden te worden. Heb je interesse? Dan weet je vast wel hoe je me moet aanspreken..
Ik heb altijd wel een beetje een stoute droom gehad, dat ik een man tegen zou gaan komen die groot en sterk is en mij misschien wel kan optillen of te pakken kan nemen. Geen idee waarom, maar ik heb niets met kleine mannetjes. Je mag lang, groot, breed zijn en natuurlijk een beetje sterk, ben jij dat en hou jij daarnaast ook van vrouwen verwennen?
Ik ben sinds een tijdje gescheiden. Ik vind de vrijheid heerlijk, maar de seks mis ik echt enorm. Ik wil daarom hier een lekker seksmaatje vinden om mee te genieten.
Noem me een schatje, noem me op andere momenten en sletje. Want ik ben beide. Hoe zeggen ze dat alweer? Een dame op straat en een sletje in bedje? Nou dat klopt wel, voor mij in ieder geval. Hoe noemen we een man dan? Een gentleman in het openbaar en een geil beest in bed? Zo wil ik je wel hebben eigenlijk. Kan ik je hier vinden?