Mijn naam en woonplaats zijn verzonnen om een beetje privacy te houden. Ik zoek niet echt maar ben zeker bereid gevonden te worden. Heb je interesse? Dan weet je vast wel hoe je me moet aanspreken..
Geen zorgen hoor, tijdens onze date draag ik mijn sneeuwmuts niet. Maar hier zul je mij niet zonder zien, vanwege mijn baan en van wege mijn relatie hihi.
Oversekst? Misschien wel, misschien komt het wel omdat ik veel te weinig geniet van echte seks? Ik geniet dagelijks van mijn favoriete speeltjes, maar echt die heerlijke voldoening die je na een echte vrijpartij hebt, dat krijg ik er niet van. Dus ik denk dat het de hoogste tijd is dat ik weer eens een geile, hete man in mijn bedje krijg.
Zeg het maar, je ziet dit en je wilt het. Je wilt aan een ketting, in de handboeien. Je wilt niks kunnen zien en alles kunnen voelen. De warmte van mijn nat, je eigen lichaamssappen over je heen. Wat wil je nog meer? Oh had je wensen? Dat word meteen afgestraft want ik weet precies wat jij nodig hebt. Wensen zijn niet meer nodig, die worden al vervuld nog voor jij ze kunt bedenken.